Dziś mamy 27 grudnia 2024, piątek, imieniny obchodzą:

16 czerwca 2020

Jak blisko, jak fajnie! Ponad 80 ofert atrakcji i noclegów w województwie

fot. Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna

fot. Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna

Przejazd kolejką wąskotorową, zwiedzanie muzeów, wypoczynek w uzdrowiskach, nocleg #w malowniczym zakątku Borów Tucholskich, spływ kajakiem, wycieczki piesze i rowerowe – na mieszkańców regionu, turystów i gości, którzy chcą spędzić wakacje na Kujawach i Pomorzu czeka ponad 80 różnych atrakcji i miejsc noclegowych. Oferty zebrała i rekomenduje Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna.

„Jak blisko, jak fajnie!” to nowa oferta turystyczna dedykowana mieszkańcom województwa i odwiedzającym nasz region turystom, którzy w związku z epidemią zrezygnowali z wyjazdów zagranicznych, chcą spędzić wakacje w najbliższej okolicy i poznać atrakcje turystyczne Kujaw i Pomorza. 

- Na Kujawach i Pomorzu nie brakuje miejsc na letnie wędrówki, weekendowe wypady czy rodzinne wakacje. Na mieszkańców województwa i jego gości czeka wiele atrakcji. Zachęcam do odkrywania uroków naszego regionu - mówi marszałek Piotr Całbecki.

Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna zebrała ponad osiemdziesiąt różnych ofert atrakcji i noclegów, które na bieżąco publikowane są na stronie kujawsko-pomorskie.travel. Wśród nich propozycje na jednodniowe wypady i dłuższy, rodzinny wypoczynek - zarówno w mieście, jak i na wsi, w kurortach wypoczynkowych i na łonie natury. W ofercie m.in. zwiedzanie Muzeum Ziemi Pałuckiej, warsztaty prowadzone przez bydgoskich flisaków, rejsy po Zalewie Włocławskim, zwiedzanie Chełmna z przewodnikiem, wynajem domków nad Jeziorem Rudnickim w Grudziądzu i spływy kajakowe na rzece Brda. 

A już w lipcu zaprosimy do wakacyjnych podróży z Paszportem Turystycznym. W tegorocznej edycji proponować będziemy przede wszystkim aktywny wypoczynek na łonie natury. Więcej informacji wkrótce na naszej stronie kujawsko-pomorskie.pl oraz kujawsko-pomorskie.travel

Materiał: Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna oraz Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego

Oceń artykuł: 8 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Szkolenie z HACCP
80PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Fotoobraz na płótnie 50x70
121,00 zł PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Ramki ślubne
39,90 zł PLN
Szkolenie bhp dla studentów
79PLN
0

Drugi dzień świąt. Podczas mszy w kościele święci się owies

Drugi dzień świąt bożonarodzeniowych poświęcony jest# św. Szczepanowi – pierwszemu męczennikowi za wiarę chrześcijańską, znanemu z głębokiej wiary i mocy czynienia cudów. Został ukamienowany, gdy przyznał się przed sanhedrynem do wiary w Chrystusa (tradycyjna kara za bluźnierstwo).

(czytaj więcej)
0

Pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia. Jak było kiedyś?

Boże Narodzenie było zawsze uważane za święto niezwykle ważne i rodzinne#, nazywano je również Godami lub "godnimi świętami".

(czytaj więcej)
0

Szopki z bogatą tradycją. Zachwycają swoją wyjątkowowścią

Tradycja szopkarska w Krakowie trwa nieprzerwanie od XIX wieku#. Pierwotnie wykonywaniem szopek trudnili się rzemieślnicy z ówczesnych przedmieść Krakowa, szczególnie Krowodrzy i Zwierzyńca.

(czytaj więcej)
0

Tradycje Bożonarodzeniowe. Jak świętują inne kraje?

Wszystkie kraje Grupy Wyszehradzkiej mają ze sobą wiele wspólnego#, ale też bardzo wiele je różni. Przedstawiamy, jak wyglądają święta Bożego Narodzenia w Czechach, Polsce, Słowacji i na Węgrzech.

(czytaj więcej)