Dziś mamy 17 sierpnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

27 czerwca 2022

„Żegluga” zakończyła rok szkolny. Dyrektor życzył udanych wakacji

fot. Bogdan Ślagowski

fot. Bogdan Ślagowski

W piątek odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej w Nakle nad Notecią.

Dyrektor szkoły wręczył świadectwa ukończenia szkoły uczniom klas kończą-cym szkołę branżową, a uczniowie kończący szkołę z wyróżnieniem uhonoro-wani zastali nagrodami ufundowanymi przez Radę Rodziców szkoły.

W dalszej części uroczystości Dyrektor Szkoły Kazimierz Toczko pożegnał pana Dariusza Gańczę który w latach 2018 – 2022 piastował funkcję Przewodniczącego Radę Rodziców i fundatora nagrody dla najlepszego ucznia w Technikum Żeglugi.

Podziękował również pani Monice Król za czteroletnią pracę w Radzie Rodzi-ców.
Na zakończenie uroczystości Dyrektor życzył uczniom wspaniałych wakacji a pracownikom udanych urlopów.

Materiał: Bogdan Ślagowski 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 10 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odśwież pokój na nowy rok szkolny! Szybka metamorfoza

Zbliżający się nowy rok szkolny to zwykle emocjonujący czas dla dzieci i rodziców.# Ekscytacja dziecka na myśl o powrocie do szkoły, miesza się z żalem za kończącymi się wakacjami. Pojawia się tęsknota za szkolnymi kolegami, a wrodzona, dziecięca ciekawość, przekłada się na motywację do nauki i zabawy. Dla rodziców z kolei to moment, w którym chcą jak najlepiej przygotować dziecko do tego, by czerpało z chodzenia do szkoły maksimum satysfakcji. Istotne są tutaj nie tylko kupno zeszytów czy książek, ale również zaaranżowanie wnętrza pokoju dziecięcego tak, by zachęcało do efektywnej nauki, jak i pozwalało na odpoczynek.

(czytaj więcej)
0

Sprzedaż pożyczek. W porównaniu do roku ubiegłego wzrost o 19%

W lipcu 2022 r. firmy pożyczkowe udzieliły łącznie 307,5 tys. nowych# pożyczek o wartości 793 mln zł. W porównaniu do lipca 2021 r. liczba udzielonych pożyczek wzrosła o 19,1%, a wartość o 18,0%.

(czytaj więcej)
0

Prawie 48,5 mln zł. Tyle mieszkańcy regionu przekazali dla organizacji

W 2022 roku mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego #po raz kolejny pokazali, że chętnie wspierają bliskie im cele przekazując w swoich rozliczeniach PIT prawie 48,5 mln zł dla organizacji pożytku publicznego. To rekordowa kwota wyższa o ponad 6 mln zł w porównaniu z ubiegłym rokiem. Kwoty te rosną z roku na rok.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)