Dziś mamy 24 października 2021, niedziela, imieniny obchodzą:

20 września 2021

„Jesienne Dni”. Startuje czwarta edycja konkursu fotograficznego

fot. pow.

fot. pow.

Powiat nakielski serdecznie zaprasza na# IV część Konkursu Fotograficznego 2021 pt. „Jesienne Dni”. Do wygrania zestawy gadżetów promocyjnych oraz voucher do sklepu ze sprzętem elektronicznym o wartości 500 zł!

Co należy zrobić? Prześlij od 1 do 3 fotografii z terenu Powiatu Nakielskiego ukazujące jesień i jej uroki. W konkursie mogą brać udział osoby, które ukończyły 12 lat i mieszkają na terenie Polski. Zdjęcia muszą w czytelny sposób przedstawiać lato w Powiecie Nakielskim. Prace proszę odsyłać na magdalena.stepka@powiat-nakielski.pl do 31 października 2021 roku.

Osoby nagrodzone w poprzednich etapach również mogą wziąć udział, jednak nie jest możliwe ponowne otrzymanie nagrody głównej.

Czego dotyczy konkurs? - założenia

Celem zabawy jest wyłonienie 4 najlepszych zdjęć, po jednej z każdej pory roku. Dopuszczalne jest przesyłanie fotografii z lat ubiegłych. Nagrodą główną będzie bon do sklepu z artykułami elektronicznymi/fotograficznymi o wartości 500 zł oraz gadżety Powiatu Nakielskiego. Natomiast autorom prac wyróżnionych przekazane zostaną zestawy gadżetów. W każdej z części konkursu przyznana zostanie jedna nagroda główna (bon 500 zł) oraz wyróżnienia.

Zasady udziału

  • Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 3 fotografie na każdą część konkursu.
  • Fotografie powinny być wykonane samodzielnie - muszą być pracami autorskimi.
  • Fotografie nie mogą być wcześniej publikowane ani zgłaszane w innych konkursach.
  • Zdjęcie musi być wykonane na terenie powiatu nakielskiego.
  • Tematyka zdjęcia jest dowolna. Przedmiotem fotografii może być portret, krajobraz, przedmiot, natura. Warunkiem jest przedstawienie na fotografii minimum jednej cechy charakterystycznej dla danej pory roku (umożliwiającej rozpoznanie).
  • W ocenie zdjęć brana będzie pod uwagę: oryginalność fotografii, estetyka wykonania, jakość zdjęcia, kreatywność wykonania, możliwość rozpoznania pory roku oraz zachowanie pozostałych warunków przedstawionych w regulaminie.
  • Fotografie należy odesłać na konkurs w formie elektronicznej na adres magdalena.stepka@powiat-nakielski.pl. W przypadku braku możliwości dostarczenia zdjęcia elektronicznie z różnych względów, dopuszcza się przekazanie fotografii na nośniku elektronicznym bezpośrednio w budynku Starostwa Powiatowego. W celu ustalenia terminu przekazania prac na nośniku zewnętrznym należy skontaktować się z Wydziałem Rozwoju (tel. 52 386 66 29 lub magdalena.stepka@powiat-nakielski.pl).

W treści maila należy dołączyć następujące dane:

  • imię i nazwisko autora,
  • miejsce wykonania,
  • tytuł pracy lub krótki opis fotografii, wyjaśniający co znajduje się na zdjęciu,
  • kontakt telefoniczny do autora zdjęć.

W przypadku dostarczenia fotografii na nośniku elektronicznym powyższe dane zostaną uzupełnione na miejscu w Starostwie Powiatowym, podczas przekazania prac.

Fotografie nieczytelne – „spikselowane” nie będą brane pod uwagę w konkursie.

Więcej szczegółowych informacji o konkursie w załączonym regulaminie oraz pod numerem 52 386 66 29 (Wydział Rozwoju Starostwa Powiatowego w Nakle).

Materiał: Magdalena Stepka - Wydział Rozwoju, Starostwo Powiatowe w Nakle

Oceń artykuł: 0 0
Pliki do pobrania
Regulamin 2021.docx

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pomidor malinowy
4,99PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Budowa hal
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Golonka wieprzowa tylna
6,99PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
0

Gęsina na talerzu. Narodowe Święto Niepodległości

Listopad nieodłącznie wiąże się z dumnym celebrowaniem# Narodowego Święta Niepodległości. W naszym województwie udało się zbudować tradycję oficjalnych obchodów w połączeniu z rodzinnymi spotkaniami przy stole i serwowaną na nich gęsiną jako głównym daniem. Rozpoczynamy kampanię ,,Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”.

(czytaj więcej)
0

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się – wynika z# badań psychologa dra Pawła Atroszko. Stosunkowo bardziej narażone są kobiety. Problem dotyka też dzieci, które "znajdują się pod ogromną presją nieustannej nauki pod testy i niepopełniania błędów".

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)