Dziś mamy 30 listopada 2023, czwartek, imieniny obchodzą:

30 września 2023

60 lat minęło... KGW Mrocza świętuje!

fot. MM

fot. MM

30 września 2023 roku w murach Miejsko–Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji #w Mroczy przy ul. Śluzowej miała miejsce uroczystość z okazji 60–lecia działalności miejscowego Koła Gospodyń Wiejskich.

Przybyli na uroczystość goście powitani zostali przez Renatę Bolka, a chwilę później głos zabrała przewodnicząca KGW Mrocza Żanetta Sytek, przedstawiając rys historyczny Koła. W dalszej kolejności przewodnicząca przyjęła od zaproszonych gości liczne gratulacje oraz życzenia z okazji jubileuszu Koła. W uroczystości wzięli udział m.in. burmistrz Mroczy Jarosław Okonek, sekretarz Renata Jesionowska-Zawieja, skarbnik Edyta Deja, radny Tomasz Tarnolicki, dyrektor MGOKiR-u Marian Wiśniewski oraz starosta nakielski Tadeusz Sobol.

W kierunku członkiń Koła padło również wiele ciepłych słów oraz podziękowań za ich wkład i zaangażowanie w działalność na rzecz lokalnej społeczności. Nie zapomniano też o dawnych przewodniczących KGW Mrocza - Cecylii Woźniak, Gabrieli Jareckiej, Ewie Sarkowskiej i Barbarze Wintrowicz, które także otrzymały kwiaty od burmistrza.

Po części oficjalnej nadszedł czas na poczęstunek, po którym rozpoczęło się prawdziwe świętowanie w iście tanecznym stylu. Oczywiście nie mogło zabraknąć jubileuszowego tortu.

Oceń artykuł: 12 8

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

    • 3 (3)

    Grigorij, w dniu 30-09-2023 22:46:49 napisał:

    Super zdjęcie tytułowe! Pozdrawiam koleżanki z KGW!

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Pudełko śniadaniowe
39,90PLN
0

Karma dla zwierząt pod lupą kontrolerów. Nałożono 18 kar pieniężnych

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych# (IJHARS) przedstawia wyniki planowej kontroli w zakresie jakości handlowej karmy dla zwierząt domowych, która została przeprowadzona w II kwartale 2023 r.

(czytaj więcej)
0

Znaczny wzrost liczby studentów z Ukrainy. Najnowszy raport OPI

Ośrodek Przetwarzania Informacji (OPI) opublikował #na portalu RAD-on najnowszy raport „Cudzoziemcy na uczelniach w Polsce”. Publikacja ta zawiera dane za rok akademicki 2022/2023. Tym razem najnowszą edycję raportu ekspertki i eksperci z Laboratorium Baz Danych i Systemów Analityki Biznesowej w OPI uzupełnili o dodatkowy rozdział dotyczący studentów z Ukrainy. Agresja Rosji na naszego sąsiada spowodowała wzrost liczby ludności pochodzenia ukraińskiego w Polsce, co wpłynęło także na zainteresowanie cudzoziemców ofertą edukacyjną polskich uczelni. W roku akademickim 2022/2023 liczba studentów z Ukrainy wzrosła aż o ponad 12 119 osób. Jest ich już obecnie 48 150 osób.

(czytaj więcej)
0

Wymagające warunki dla kierowców. Standardy zimowego utrzymania dróg

Ostatnie dni to coraz śmielsze poczynania zimy# w naszym kraju. A prognozy na najbliższe kilkadziesiąt godzin to wymagające warunki dla kierowców z intensywnymi opadami śniegu w wielu miejscach w kraju. W związku z trudnymi warunkami drogowymi, w miniony weekend na drogach krajowych w całej Polsce pracowało około 2000 pojazdów do zimowego utrzymania. Miniona noc była nieco mniej wymagająca jednak nasze służby nie próżnowały i do zwalczania śliskości na jezdniach w godzinach porannych pracowało ponad 600 pojazdów.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj ze zniżek. Karta Dużej Rodziny w aplikacji mObywatel

Masz troje dzieci lub więcej? Skorzystaj ze zniżek w łatwy sposób.# Znajdź Kartę Dużej Rodziny w aplikacji mObywatel. To naprawdę proste!

(czytaj więcej)