Dziś mamy 7 grudnia 2021, wtorek, imieniny obchodzą:

29 września 2020

Akcja „Sprzątanie Świata” w Szkole Podstawowej w Witosławiu

fot. Społeczność SP w Witosławiu

fot. Społeczność SP w Witosławiu

My, uczniowie Szkoły Podstawowej w Witosławiu, po raz# kolejny wzięliśmy udział w Akcji „Sprzątanie Świata”, która w tym roku odbyła się pod hasłem „Odkrywamy czystą Polskę”.

Uczniowie naszej szkoły wiedzą, że Ziemia to nasz wspólny dom i dlatego chętnie angażują się w akcje na rzecz ochrony środowiska. Prowadzimy więc działania propagujące ograniczenie odpadów, selektywną zbiórkę i recykling! Tą akcją chcieliśmy podkreślić, że ważne jest dla nas środowisko lokalne, którego jesteśmy częścią. Zapełniliśmy odpadami kilkanaście worków! Park nad jeziorem i okolica wypiękniały. Czuliśmy, że zrobiliśmy coś dobrego! Aktywnie spędzony czas na łonie przyrody poprawił nam humor. W tym roku również mogliśmy liczyć na wsparcie ze strony Pana Leśniczego, Roberta Domańskiego. Chcielibyśmy mu serdecznie podziękować za długoletnią współpracę! Między innymi dzięki niemu tegoroczne „Sprzątanie Świata” zakończyło się smaczną „zupą z wkładką”.

Materiał: Społeczność SP w Witosławiu

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Budowa magazynów
Budowa hal
0

Na całym świecie u około jednego na 160 dzieci diagnozuje się autyzm

Europejski Tydzień Autyzmu obchodzony jest co roku, w# pierwszym tygodniu grudnia. Zaburzenia ze spektrum autyzmu należą do całościowych zaburzeń rozwojowych charakteryzujących się pewnym stopniem trudności w zakresie interakcji społecznych i komunikacji. Innymi cechami charakterystycznymi są nietypowe wzorce zachowań, ograniczony i stereotypowy repertuar zainteresowań i aktywności, trudności z przejściem od jednej czynności do drugiej, skupienie się na szczegółach i nietypowe reakcje na bodźce zmysłowe.

(czytaj więcej)
0

Przyprawy i zioła, które wzmocnią serce. Dieta powinna być ciekawa

Przyprawy i zioła, stosowane regularnie i w odpowiednich ilościach, sprzyjają# zdrowiu serca i naczyń krwionośnych. Największy potencjał na tym polu mają: cynamon, imbir, czosnek, kolendra, pieprz cayenne i kurkuma.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Czy fotowoltaika będzie się jeszcze opłacać?

Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV# Inwestycja w fotowoltaikę, dzięki udanym rządowym programom pomocowym, była gwarantem optymalizacji rachunków za energię elektryczną dla 700 tys. gospodarstw domowych, a przyszłości miała dotyczyć aż 3 mln rodzin.

(czytaj więcej)