Dziś mamy 3 października 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

14 listopada 2022

Bezapelacyjne zwycięstwo. Awans trampkarzy do II ligi

fot. powierzone

fot. powierzone

Rewelacyjnie w rozgrywkach KPZPN zaprezentowali się najstarsi piłkarze# LUKS Feniks Mrocza. Podopieczni trenera Karola Skiby zdeklasowali grupowych rywali i bez straty punktu zdobyli awans do II ligi.

Chłopcy swoją postawą na treningach i boisku potwierdzili, że dzięki systematycznej pracy można osiągać swoje sukcesy. Po raz pierwszy w historii klubu zespół zdobył komplet zwycięstw, wygrywając 14 meczów.

Skład zespołu:

Hubert Lazarek, Oliwier Mróz, Mikołaj Hoppe, Filip Belter, Karol Biskupiak, Wojciech Maik, Aron Łeszyk, Ostap Wiese, Wojciech Maik, Mateusz Maukowski, Igor Pikula,Igor Tondrys, Paweł Świt, Patryk Warczak,Gabryś Splitt, Kacper Klebs, Szymon Frydrychowicz, kapitanem zespołu jest Ksawery Skórcz.
Trener: Karol Skiba

Udział w rozgrywkach był możliwy dzięki wsparciu finansowemu z UMiG Mrocza na rozwój sportu na terenie Gminy Mrocza w 2022 roku.

1. Feniks Mrocza          14 42 pkt 83-21
2. Grom Więcbork          14 34 88-17
3. Wisełka Solec kuj       14 31 59-22
4. Wisełka Strzelce         14 24 49-51
5. Olimpia Wtelno           14 11 27-65
6. Kamionka Kamień Kr  14 10 28-71
7. Victoria koronowo       14 10 32-48
8. Czarni Lniano              14 0 3-76

Materiał: Marcin Klebs

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 33 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jaka powinna być waga szkolnego tornistra? Profilaktyka wad postawy

Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej podejmują# wiele działań prozdrotownych. Dbają m.in. o profilaktykę wad postawy – sprawdzają i edukują w zakresie wagi tornistrów szkolnych uczniów.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Jabłka. Zaproszenie na samozbiory owoców

Z okazji Światowego Dnia Jabłka Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza na# samozbiory tych owoców. Zachęcamy sadowników do włączania się do akcji, a konsumentów – do wizyt w sadach i samodzielnych zbiorów. Akcja trwa do końca października.

(czytaj więcej)
0

Zwiedzeni darmową próbką witamin. Przyszły rachunki za roczny zapas

Ponad 5 mln zł kary za manipulacje przy wysyłkowej sprzedaży #suplementów diety. Miały być darmowe próbki suplementów, a przychodziły rachunki za roczny zapas produktu wraz z subskrypcją. Prezes UOKiK nałożył ponad 5 mln zł kary na Natural Pharmaceuticals. Dodatkowo sankcje finansowe objęły także osobę zarządzającą spółką.

(czytaj więcej)
0

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej. Stan realizacji w regionie

33 zadania poprawiające bezpieczeństwo #na przejściach dla pieszych oraz mające na celu budowę nowych ciągów dla pieszych i rowerzystów w regionie. Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej przyjęty do realizacji na lata 2021-2024 (PBID) koncentruje się na najmniej chronionych uczestnikach ruchu. Na wielu przejściach jest już bezpieczniej.

(czytaj więcej)