Dziś mamy 8 grudnia 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

14 listopada 2022

Bezapelacyjne zwycięstwo. Awans trampkarzy do II ligi

fot. powierzone

fot. powierzone

Rewelacyjnie w rozgrywkach KPZPN zaprezentowali się najstarsi piłkarze# LUKS Feniks Mrocza. Podopieczni trenera Karola Skiby zdeklasowali grupowych rywali i bez straty punktu zdobyli awans do II ligi.

Chłopcy swoją postawą na treningach i boisku potwierdzili, że dzięki systematycznej pracy można osiągać swoje sukcesy. Po raz pierwszy w historii klubu zespół zdobył komplet zwycięstw, wygrywając 14 meczów.

Skład zespołu:

Hubert Lazarek, Oliwier Mróz, Mikołaj Hoppe, Filip Belter, Karol Biskupiak, Wojciech Maik, Aron Łeszyk, Ostap Wiese, Wojciech Maik, Mateusz Maukowski, Igor Pikula,Igor Tondrys, Paweł Świt, Patryk Warczak,Gabryś Splitt, Kacper Klebs, Szymon Frydrychowicz, kapitanem zespołu jest Ksawery Skórcz.
Trener: Karol Skiba

Udział w rozgrywkach był możliwy dzięki wsparciu finansowemu z UMiG Mrocza na rozwój sportu na terenie Gminy Mrocza w 2022 roku.

1. Feniks Mrocza          14 42 pkt 83-21
2. Grom Więcbork          14 34 88-17
3. Wisełka Solec kuj       14 31 59-22
4. Wisełka Strzelce         14 24 49-51
5. Olimpia Wtelno           14 11 27-65
6. Kamionka Kamień Kr  14 10 28-71
7. Victoria koronowo       14 10 32-48
8. Czarni Lniano              14 0 3-76

Materiał: Marcin Klebs

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 28 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nadzieje polskich kibiców. Dzisiaj Polska zagra z Meksykiem

Rozpoczęcie mundialu rozpaliło nadzieje polskich kibiców. Sukces w meczu towarzyskim z Chile (1:0) dodał optymizmu #przed dzisiejszym spotkaniem z Meksykiem.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)