Dziś mamy 3 października 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

27 września 2022

Brydżowy turniej w Nakle. Udział wzięło 9 par

fot. KP

fot. KP

Para Włodzimierz Heymann (Eurobac Nakło) i Benedykt Mieszczak (Bemix Więcbork) zwyciężyła w # turnieju brydżowym w Nakle. Turniej był rozegrany w ramach Korespondencyjnych Mistrzostw Polski.

Brydżyści w całym kraju rozgrywają turnieje, ułożonymi przez sędziego kartami. Dzięki temu można porównać wyniki uzyskane przez poszczególnych brydżystów z Polski oraz gości z zagranicy.

W poniedziałek, 26 września rozegrano w Nakle, turniej brydża sportowego w ramach eliminacji KMP. Wystąpiło 9 par z trzech powiatów: nakielskiego, bydgoskiego i sępoleńskiego (z Nakła, Łochowa, Mroczy, Rościmina, Sicienka i Więcborka). Grano na tzw. impy. Sześć par znalazło się „na plusie”, a trzy „na minusie”. Turniej sędziowali Piotr Wołowski i Ludwik Pazderski.
W turnieju z ogromną przewagą zwyciężyła Włodzimierz Heymann (Eurobac Nakło) i Benedykt Mieszczak (Bemix Więcbork). Drugie miejsce zajął duet Eurobac Nakło: Bogdan Najmrodzki i Jan Rdesiński. Na trzeciej pozycji uplasowała się para Bartłomiej Pałubicki (Eurobac)/Marceli Pluciński.

Uzyskane wyniki przez kilka pary z nakielskiego turnieju, powodują, że otrzymają one dodatkowe punkty rankingowe. Po przeliczeniu wyników z 37 na 40 ośrodków (sklasyfikowano 492 pary) biorących udział we wrześniowej eliminacji KMP, para Heymann/Mieszczak zajmuje 15 miejsce. Dzięki temu może ona otrzymać ok. 86 pkt. Duet Ziemowit Brzykcy/Krzysztof Popczyński jest na 121 miejscu. Natomiast para Najmrodzki/Rdesiński zajmuje 129 lokatę. Obie te pary mogą uzyskać ok. 15 pkt. Na 135 miejscu jest duet Pałubicki/Pluciński (ok. 13 pkt).

Kolejny turniej w Nakle zaplanowano 10 października. Będzie to październikowa eliminacja KMP, ale w grze na zapis maksymalny.

Wyniki:
1. Włodzimierz Heymann/Benedykt Mieszczak +109.00
2. Bogdan Najmrodzki/Jan Rdesiński +43.00
3. Bartłomiej Pałubicki/Marceli Pluciński +20.67
4. Mariusz Wróblewicz/Marian Zarembski +7.33
5. Ziemowit Brzykcy/Krzysztof Popczyński +6.33
6. Jan Nowakowski/Włodzimierz Suchodolski +3.67
7. Roman Grabowski/Bohdan Pliszka -16.33
8. Małgorzata Niedzielska/Tomasz Niedzielski -31.00
9. Brunon Kaczmarek/Tadeusz Nitka -61.67

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Metryczka dziecka A4
20PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Fotokalendarze A3
35PLN
Fotobraz 30x40
52,00PLN
0

Jaka powinna być waga szkolnego tornistra? Profilaktyka wad postawy

Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej podejmują# wiele działań prozdrotownych. Dbają m.in. o profilaktykę wad postawy – sprawdzają i edukują w zakresie wagi tornistrów szkolnych uczniów.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Jabłka. Zaproszenie na samozbiory owoców

Z okazji Światowego Dnia Jabłka Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza na# samozbiory tych owoców. Zachęcamy sadowników do włączania się do akcji, a konsumentów – do wizyt w sadach i samodzielnych zbiorów. Akcja trwa do końca października.

(czytaj więcej)
0

Zwiedzeni darmową próbką witamin. Przyszły rachunki za roczny zapas

Ponad 5 mln zł kary za manipulacje przy wysyłkowej sprzedaży #suplementów diety. Miały być darmowe próbki suplementów, a przychodziły rachunki za roczny zapas produktu wraz z subskrypcją. Prezes UOKiK nałożył ponad 5 mln zł kary na Natural Pharmaceuticals. Dodatkowo sankcje finansowe objęły także osobę zarządzającą spółką.

(czytaj więcej)
0

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej. Stan realizacji w regionie

33 zadania poprawiające bezpieczeństwo #na przejściach dla pieszych oraz mające na celu budowę nowych ciągów dla pieszych i rowerzystów w regionie. Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej przyjęty do realizacji na lata 2021-2024 (PBID) koncentruje się na najmniej chronionych uczestnikach ruchu. Na wielu przejściach jest już bezpieczniej.

(czytaj więcej)