Dziś mamy 6 grudnia 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

23 października 2021

Całkowity zakaz odwiedzin chorych. Do jakich szpitali nie wejdziesz?

fot. Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy

fot. Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy

W związku ze zwiększającym się zagrożeniem epidemiologicznym i# coraz większą ilością potwierdzanych nowych przypadków zakażenia Covid–19 w województwie kujawsko–pomorskim w niektórych szpitalach wprowadzono zakaz odwiedzin pacjentów.

Na taki ruch zdecydowały się niektóre szpitale w Bydgoszczy. Jednym z nich jest Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy. Na stronie tej placówki medycznej widnieje informacja, że od 19 października jest całkowity zakaz odwiedzania pacjentów, a wszelkie informacje o stanie zdrowia chorego otrzymuje osoba upoważniona do tego.

Innym szpitalem, który tak samo postąpił jest Kujawsko-Pomorskie Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy. W trosce o dobro pacjentów zakaz odwiedzin został nałożony, aż do odwołania. Obowiązuje on od 20 października. Jednocześnie w komunikatach Centrum Pulmonologii informuje, jak dostarczać i odbierać rzeczy pacjentów. Treść komunikatu można przeczytać tutaj.

Taka sytuacja powinna przypominać, byśmy dbali o siebie i byli ostrożni w obliczu chorób w tym okresie jesienno–zimowym.

Oceń artykuł: 53 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

  • 4 (6)

  praownik, w dniu 23-10-2021 10:20:14 napisał:

  Zakaz odwiedzin obowiązuje również w Bizielu oraz MSW i A

  odpowiedz

  • 4 (4)

  Dawid, w dniu 23-10-2021 17:01:39 napisał:

  Proszę przeczytać ten przykładowy artykuł: https://www.money.pl/gospodarka/zakaz-odwiedzin-w-szpitalach-to-bezprawie-beda-nowe-wytyczne-6674984922684032a.html

  odpowiedz

  • 2 (6)

  Ahmed, w dniu 23-10-2021 22:03:23 napisał:

  Zakaz odwiedzin chorych to bestialstwo. Podobnie bestialsko zachowali się księża nie świadcząc posługi w szpitalach podczas wcześniejszych bezprawnych lokdałnów. Dziś doktorków Mengelków nie brak.

  odpowiedz

  • 3 (7)

  Jururur, w dniu 24-10-2021 13:59:12 napisał:

  Co za sprzedajne mendy. Umiera wam kochana osoba i nie możecie jej odwiedzić. Moga wszystko, wykończą nas wszystkich.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Fotokalendarze A3
35PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Ziemniaki
0,99PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Pieczarki
6,99PLN
Metryczka dziecka A4
20PLN
0

Na całym świecie u około jednego na 160 dzieci diagnozuje się autyzm

Europejski Tydzień Autyzmu obchodzony jest co roku, w# pierwszym tygodniu grudnia. Zaburzenia ze spektrum autyzmu należą do całościowych zaburzeń rozwojowych charakteryzujących się pewnym stopniem trudności w zakresie interakcji społecznych i komunikacji. Innymi cechami charakterystycznymi są nietypowe wzorce zachowań, ograniczony i stereotypowy repertuar zainteresowań i aktywności, trudności z przejściem od jednej czynności do drugiej, skupienie się na szczegółach i nietypowe reakcje na bodźce zmysłowe.

(czytaj więcej)
0

Przyprawy i zioła, które wzmocnią serce. Dieta powinna być ciekawa

Przyprawy i zioła, stosowane regularnie i w odpowiednich ilościach, sprzyjają# zdrowiu serca i naczyń krwionośnych. Największy potencjał na tym polu mają: cynamon, imbir, czosnek, kolendra, pieprz cayenne i kurkuma.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Czy fotowoltaika będzie się jeszcze opłacać?

Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV# Inwestycja w fotowoltaikę, dzięki udanym rządowym programom pomocowym, była gwarantem optymalizacji rachunków za energię elektryczną dla 700 tys. gospodarstw domowych, a przyszłości miała dotyczyć aż 3 mln rodzin.

(czytaj więcej)