Dziś mamy 2 czerwca 2023, piątek, imieniny obchodzą:

16 maja 2023

Doskonałe wyniki piłkarzy LUKS Feniks Mrocza. To był udany weekend

fot. powierzone

fot. powierzone

W obecnej rundzie wiosennej piłkarze LUKS Feniks Mrocza grają ze zmiennym# szczęściem.

Piłkarze grupy Trampkarza, po awansie do II ligi KPZPN, mają w każdym meczu bardzo duże wyzwanie aby uzyskać korzystny wynik. Do tej pory udało im się zdobyć 8 pkt. Wygrywając mecze z drużynami Tucholi, Inowrocławia oraz wywalczając remisy w meczach z Tucholanką oraz Wisłą Fordon.

Bardzo ważne zwycięstwo, które może pomóc w utrzymaniu się w II lidze, uzyskali w niedzielę wygrywając 4-2 bezpośredniego rywala z Tucholi.

Obecnie zespół trenera Karola Skiby zajmuje 6 miejsce w ligowej tabeli i do końca rundy będzie walczył o utrzymanie w II lidze.
Zespół Młodzika również na wiosną gra w przysłowiową kratkę.

Piłkarze, gdy się zmobilizują i jest frekwencja to potrafią powalczyć z każdym zespołem. Dowodem na to jest poniedziałkowa wygrana z zespołem Szubinianki 2-1. Obecnie młodzicy zajmują wysokie 2 miejsce w ligowej tabeli, ale aby je utrzymać trzeba utrzymać dobrą formę o końca rozgrywek ligowych.

Drużyny Orlika i Żaka prowadzone przez trenera Śmielińskiego i Klebsa, rozgrywają swoje mecze w formie cotygodniowych turniejów. Najmłodsi piłkarze uczą się podstaw gry więc zgodnie z wytycznymi nie grają na wyniki sportowe.

Wszystkie grupy piłkarskie mogą trenować i rozgrywać swoje mecze dzięki wsparciu rodziców a przede wszystkim dzięki dotacji z Gminy Mrocza na ,,Rozwój sportu na terenie gminy Mrocza w 2023 r”.

Materiał: Marcin Klebs

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)
0

Niecodzienny gość w szubińskim komisariacie. Dźwięki spod sufitu

Pod sufitem piwnicy komisariatu w Szubinie, utknął wróbel. Na świergot uwięzionego ptaka zwrócił #uwagę dzielnicowy, który pomógł wydostać się zwierzęciu z potrzasku i wypuścił na wolność.

(czytaj więcej)