Dziś mamy 26 maja 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

18 stycznia 2022

Dotacje na rozwój sportu. Do podziału 150 tys. zł

fot. archiwum

fot. archiwum

Gmina Mrocza ogłosiła otwarty konkurs ofert na# realizację zadań z zakresu rozwoju sportu w 2022 roku. O dofinansowanie mogą ubiegać się kluby sportowe działające na terenie gminy.

Dotacja może zostać przeznaczona na organizację i udział w rozgrywkach ligowych na szczeblu okręgowym, międzywojewódzkim lub krajowym, na organizację i udział w obozach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych oraz na realizację programu szkolenia sportowego. Przedmiotem dotacji może być też wsparcie finansowe klubu w zakresie kosztów bezpośrednich, np. transport zbiorowy, zakup sprzętu sportowego, i pośrednich, czyli takich, które obejmują koszty zarządu i administracji. Kluby mogą uzyskać dofinansowanie w wysokości maksymalnie 90% planowanych kosztów realizacji zadania.

W tym roku podobnie jak poprzednim, na cel przeznaczono kwotę w wysokości 150 tys. zł. Oferty przyjmowane są do 28 stycznia do godziny 14.00 osobiście w mroteckim urzędzie lub dopuszczalne jest przesłanie oferty poczty tradycyjną. Szczegóły w biuletynie informacji publicznej gminy Mrocza.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

BHP przy usuwaniu wyrobów zawierających azbest
59PLN
Album na zdjęcia 10x15
17,90PLN
Ramka na zdjęcia
13,90PLN 8,90PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
99PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Budowa magazynów
0

Turystyka w Kujawsko-Pomorskim. Wzrosła liczba udzielonych noclegów

W województwie kujawsko-pomorskim w 2021 r. w stosunku do# roku poprzedniego zwiększyła się liczba udzielonych noclegów, liczba korzystających z bazy noclegowej oraz stopień wykorzystania miejsc noclegowych w turystycznych obiektach noclegowych.

(czytaj więcej)
0

Jakie upominki Polacy wręczają na Dzień Matki? Sprawdzamy wyniki badania

Dzień Matki to wyjątkowe święto jak# pokazują wyniki badania Polacy coraz częściej zamiast standardowych upominków wręczają swojej mamie czas. Zarówno spędzając go razem jak i podarowując ciekawe przeżycia.

(czytaj więcej)
0

Jakie prezenty Polacy wręczają na komunię? Znamy wyniki badania

Pierwsza Komunia to wielkie wydarzenie w życiu dziecka i# jego rodziców. Najczęściej powinno być to przeżycie stricte duchowe, ale w dzisiejszych czasach to prawdziwa walka o prezenty. Czy na przestrzeni lat zmieniła się formuła wydarzenia? Zobacz co króluje teraz wśród prezentów komunijnych, a co było popularne jeszcze kilkanaście lat temu.

(czytaj więcej)
0

W 2021 roku prawie 70 proc. wydanych zezwoleń na pracę dot. obywateli Ukrainy

W 2021 r. zarówno w województwie kujawsko-pomorskim, jak i# w kraju, odnotowano wzrost liczby wydanych zezwoleń na pracę cudzoziemców. Najwięcej zezwoleń na wykonywanie pracy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zostało wydanych obywatelom Ukrainy (niemal 70%).

(czytaj więcej)