Dziś mamy 26 listopada 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

19 października 2020

Duży sukces nakielanina. Jest wicemistrzem Polski w kulturystyce!

fot. pow.

fot. pow.

17 października nakielanin Bartosz Bonin brał udział w Międzynarodowych #Mistrzostwach Polski w Kulturystyce i Fitness w kategorii Kulturystyka ekstremalna do 100 kg.

Rywalizowałem z 12 przeciwnikami, zostałem wicemistrzem Polski w swojej kategorii. Przegrałem po wyrównanej walce tylko z wielokrotnym mistrzem świata i Polski w kulturystyce, o wygranej decydowały tylko minimalne różnice. Nie ukrywam, że bardzo się cieszę z zajętego miejsca, co daje mi dodatkowej siły i motywację do dalszych zmagań w rywalizacji na arenie polskiej i światowej w kulturystyce.

Kulturystykę uprawiam od 18 lat, od 10 lat trenuję w Siłowni Maszyna w Nakle. W przygotowaniach pomagał mi właściciel siłowni Karol Nitka. Do tych zawodów przygotowywałem się od maja tego roku. Trzymając bardzo restrykcyjną dietę, treningi siłowe i cardio. Każdy dzień zaczynał się o 4 rano od treningu na rowerku, który trwał 50 min. Po pracy zawodowej przychodził czas na trening siłowy który trwa ok. 2 godzin, po którym biegałem 45 min na bieżni.

Materiał: Bartosz Bonin

Autor nie wyraża zgody na komentowanie.

Oceń artykuł: 118 11

Czytaj również

udostępnij na FB
0

e-Senior, czyli pomału do celu. Wystarczy przełamać opór

Już jutro, 14 listopada Ogólnopolski Dzień Seniora. W tym roku prezent może być# tylko jeden – pomóc możliwie najbezpieczniej przetrwać ten trudny dla wszystkich czas. I tu zjawiamy się my ze sporą dawką internetowej wiedzy.

(czytaj więcej)
0

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Dlaczego warto je jeść?

Aż 83 proc. Polaków zaczyna dzień od śniadania: 75% na pierwszy posiłek w ciągu #dnia wybiera kanapki. Jak przygotować pełnowartościowe śniadanie i dlaczego ten posiłek jest tak ważny dla naszego zdrowia?

(czytaj więcej)
0

Nowoczesne technologie w służbie czystości. Precz z zarazkami w łazience!

Szeroko rozumiana czystość jest dziś ważniejsza niż kiedykolwiek. Podwójnie zwracamy #uwagę na to, by wszystko co nas otacza było dla nas bezpieczne. Bezpieczeństwo w łazience to systematyczne pozbywanie się z niej wszelkich zarazków, bakterii, drobnoustrojów i grzybów. Na pomoc w codziennych obowiązkach przychodzą producenci, którzy poprzez stosowanie w swoich produktach nowoczesnej technologii sprawiają, że sprzątanie łazienki jest łatwe, szybkie i nie wymaga stosowanie silnych detergentów. Korzystajmy z dobrodziejstw technologicznych - dla naszego zdrowia.

(czytaj więcej)
0

Polacy unikają regularnych wizyt u stomatologa. Strach przed bólem

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez SW Research na zlecenie #Grupy LUX MED, jedynie 39 proc. Polaków między 25. a 60. r.ż. deklaruje wizyty u stomatologa przynajmniej raz na pół roku. Zlekceważony problem stomatologiczny, może prowadzić do poważnych chorób nie tylko zębów i jamy ustnej, ale także całego organizmu. Bakterie wywołujące stany zapalne mogą przedostawać się do innych narządów i przyczyniać się nawet do udarów mózgu czy zawałów.

(czytaj więcej)