Dziś mamy 30 listopada 2023, czwartek, imieniny obchodzą:

02 października 2023

Dwaj poszukiwani mężczyźni zatrzymani. Zostaną ukarani

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

Kolejnych dwóch poszukiwanych trafiło do zakładu# karnego po tym, jak ich miejsca pobytu ustalili mundurowi z Szubina i Kcyni. Każdy z nich miał na sumieniu przestępstwo z przeszłości, a do odbycia karę określoną przez sąd.

Jako pierwszy wpadł 43-latek z Szubina, którego policjanci z miejscowego komisariatu poszukiwali realizując postanowienie szubińskiego sądu. Mężczyzna miał do odbycia karę 14 miesięcy pozbawienia wolności.

Kolejnego, który za nic miał wymiar sprawiedliwości, zatrzymał dzielnicowy z Kcyni na terenie miasta. 47-latek ma do odbycia karę za niealimentację. W jego przypadku sąd zdecydował, że ma spędzić w zakładzie karnym 6 miesięcy

Zatrzymani, tak jak polecił sąd, trafili już do placówek penitencjarnych.

Materiał: asp. Zofia Wrzeszcz / p.o. oficera prasowego KPP Nakło

Oceń artykuł: 8 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 5 (11)

  Jeb..ć PiS, w dniu 02-10-2023 21:07:57 napisał:

  .A kiedy policja zabierze się za tych złodziei u góry. Ziobro i wpływ na bank Pekao, Morawiecki, jego żona i działki od kościoła, szumowski i respiratory tego nasze kochane "psy" nie słyszały? Tylko za "niealimentację" chłystka łatwo złapać! Taka sprawiedliwość z tą zjeba..ą partią złodziei

  odpowiedz

  • 6 (16)

  Jëbæç piš, w dniu 02-10-2023 21:45:05 napisał:

  PiS to zło w czystej postaci

  odpowiedz

  • 4 (10)

  Jaja, w dniu 02-10-2023 22:03:50 napisał:

  Na kurierze też pisiorów reklamują. Co się dzieje, nawet tam?

  odpowiedz

  • 1 (7)

  XD, w dniu 02-10-2023 22:07:31 napisał:

  Na lewicowym Kurierku reklamują Ozdobę. Koniec świata.

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Izabela, w dniu 03-10-2023 21:14:33 napisał:

  Jak widać teksty na poziomie "je...ć pis', to od razu wiadomo, że to dzieło oczytanych elokwentnych erudytów od Tuska xd

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Konstrukcje stalowe
Personalizowane zaproszenia na I komunię świętą
4,00PLN
Usługi pełnienia stanowiska Inspektora Ochrony Danych Osobowych
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
159PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
0

Karma dla zwierząt pod lupą kontrolerów. Nałożono 18 kar pieniężnych

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych# (IJHARS) przedstawia wyniki planowej kontroli w zakresie jakości handlowej karmy dla zwierząt domowych, która została przeprowadzona w II kwartale 2023 r.

(czytaj więcej)
0

Znaczny wzrost liczby studentów z Ukrainy. Najnowszy raport OPI

Ośrodek Przetwarzania Informacji (OPI) opublikował #na portalu RAD-on najnowszy raport „Cudzoziemcy na uczelniach w Polsce”. Publikacja ta zawiera dane za rok akademicki 2022/2023. Tym razem najnowszą edycję raportu ekspertki i eksperci z Laboratorium Baz Danych i Systemów Analityki Biznesowej w OPI uzupełnili o dodatkowy rozdział dotyczący studentów z Ukrainy. Agresja Rosji na naszego sąsiada spowodowała wzrost liczby ludności pochodzenia ukraińskiego w Polsce, co wpłynęło także na zainteresowanie cudzoziemców ofertą edukacyjną polskich uczelni. W roku akademickim 2022/2023 liczba studentów z Ukrainy wzrosła aż o ponad 12 119 osób. Jest ich już obecnie 48 150 osób.

(czytaj więcej)
0

Wymagające warunki dla kierowców. Standardy zimowego utrzymania dróg

Ostatnie dni to coraz śmielsze poczynania zimy# w naszym kraju. A prognozy na najbliższe kilkadziesiąt godzin to wymagające warunki dla kierowców z intensywnymi opadami śniegu w wielu miejscach w kraju. W związku z trudnymi warunkami drogowymi, w miniony weekend na drogach krajowych w całej Polsce pracowało około 2000 pojazdów do zimowego utrzymania. Miniona noc była nieco mniej wymagająca jednak nasze służby nie próżnowały i do zwalczania śliskości na jezdniach w godzinach porannych pracowało ponad 600 pojazdów.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj ze zniżek. Karta Dużej Rodziny w aplikacji mObywatel

Masz troje dzieci lub więcej? Skorzystaj ze zniżek w łatwy sposób.# Znajdź Kartę Dużej Rodziny w aplikacji mObywatel. To naprawdę proste!

(czytaj więcej)