Dziś mamy 25 czerwca 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

02 października 2023

Dwaj poszukiwani mężczyźni zatrzymani. Zostaną ukarani

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

Kolejnych dwóch poszukiwanych trafiło do zakładu# karnego po tym, jak ich miejsca pobytu ustalili mundurowi z Szubina i Kcyni. Każdy z nich miał na sumieniu przestępstwo z przeszłości, a do odbycia karę określoną przez sąd.

Jako pierwszy wpadł 43-latek z Szubina, którego policjanci z miejscowego komisariatu poszukiwali realizując postanowienie szubińskiego sądu. Mężczyzna miał do odbycia karę 14 miesięcy pozbawienia wolności.

Kolejnego, który za nic miał wymiar sprawiedliwości, zatrzymał dzielnicowy z Kcyni na terenie miasta. 47-latek ma do odbycia karę za niealimentację. W jego przypadku sąd zdecydował, że ma spędzić w zakładzie karnym 6 miesięcy

Zatrzymani, tak jak polecił sąd, trafili już do placówek penitencjarnych.

Materiał: asp. Zofia Wrzeszcz / p.o. oficera prasowego KPP Nakło

Oceń artykuł: 8 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 5 (11)

  Jeb..ć PiS, w dniu 02-10-2023 21:07:57 napisał:

  .A kiedy policja zabierze się za tych złodziei u góry. Ziobro i wpływ na bank Pekao, Morawiecki, jego żona i działki od kościoła, szumowski i respiratory tego nasze kochane "psy" nie słyszały? Tylko za "niealimentację" chłystka łatwo złapać! Taka sprawiedliwość z tą zjeba..ą partią złodziei

  odpowiedz

  • 6 (16)

  Jëbæç piš, w dniu 02-10-2023 21:45:05 napisał:

  PiS to zło w czystej postaci

  odpowiedz

  • 4 (10)

  Jaja, w dniu 02-10-2023 22:03:50 napisał:

  Na kurierze też pisiorów reklamują. Co się dzieje, nawet tam?

  odpowiedz

  • 1 (7)

  XD, w dniu 02-10-2023 22:07:31 napisał:

  Na lewicowym Kurierku reklamują Ozdobę. Koniec świata.

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Izabela, w dniu 03-10-2023 21:14:33 napisał:

  Jak widać teksty na poziomie "je...ć pis', to od razu wiadomo, że to dzieło oczytanych elokwentnych erudytów od Tuska xd

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Budowa magazynów
Rejestracja BDO
500PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Konstrukcje stalowe
Aparat dla dzieci
99,00 złPLN
Ewidencja odpadów BDO (pakiet mini)
2400 zł / rokPLN
Szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych
79PLN
0

Zakażenia pokarmowe w sezonie wakacyjnym. Jak się chronić?

W miesiącach letnich wzrasta liczba zakażeń #i zatruć pokarmowych. Wiąże się to z łatwiejszym psuciem żywności w gorące dni, jak też funkcjonowaniem sezonowych punktów „małej gastronomii”. Nadzór nad nimi to jedno z podstawowych zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Nie bądź zombi! Narkotyki to bardzo ryzykowna gra (film)

Narkotyki to bardzo ryzykowna gra, w której jedyną #pewną jest to, że nie można wygrać. Przeciwnik, w tym przypadku środek odurzający, nie bierze jeńców. Obowiązującą zasadą jest to, że wraz z rozwojem uzależnienia pojawia się coraz większa tolerancja na narkotyk. Aby utrzymać pożądany efekt, osoba uzależniona zaczyna przyjmować coraz większe dawki – a te w którymś momencie stają się toksyczne i… game over – nie ma drugiego życia. Żeby zatrzymać tę rozgrywkę, polska Policja stworzyła spot skierowany do młodych ludzi, którzy nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, że każdy, kto zaczyna tę grę, już na starcie jest przegrany.

(czytaj więcej)
0

Pierwszy ważny egzamin Terytorialsa. Współpraca przede wszystkim

Ponad 90 uczestników 16-dniowego szkolenia# podstawowego i 8-dniowego szkolenia wyrównawczego 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej pomyślnie ukończyło wieńczący je egzamin, tzw. pętlę taktyczną.

(czytaj więcej)