Dziś mamy 2 czerwca 2023, piątek, imieniny obchodzą:

25 lutego 2021

Dzieci stworzyły kartki walentynkowe. Nie zabrakło słodkości dla najmłodszych

fot. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Witosławiu

fot. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Witosławiu

14 lutego to dzień wszystkich zakochanych; zwany potocznie walentynkami.

To doskonała okazja do okazania sobie przyjaźni, bądź jak w przypadku naszych przedszkolaków przyjaźni i sympatii. Z tej okazji w miniony poniedziałek 15.02.2021r. dzieci przyszły do przedszkola w czerwonych strojach. Po zapoznaniu się z genezą święta, wykonaliśmy tradycyjne kartki walentynkowe. Całość obchodów zakończyła słodka niespodzianka w postaci czekoladowych; piernikowych serc.

Materiał: Anna Nowakowska - Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Witosławiu

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)
0

Niecodzienny gość w szubińskim komisariacie. Dźwięki spod sufitu

Pod sufitem piwnicy komisariatu w Szubinie, utknął wróbel. Na świergot uwięzionego ptaka zwrócił #uwagę dzielnicowy, który pomógł wydostać się zwierzęciu z potrzasku i wypuścił na wolność.

(czytaj więcej)