Dziś mamy 24 listopada 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

03 grudnia 2019

Dzień Pluszowego Misia. Dzieci odwiedził gość specjalny

fot. Anna Nowakowska

fot. Anna Nowakowska

Miś jest mały i puchaty! Miś jest fajny i kudłaty! Miś jest gruby jak ta # kula, misia fajnie się przytula!

Przedszkolaki w Witosławiu w dniu 25 listopada uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przybyło do przedszkola ze swoim Misiem.

Przedszkolaki poznały historię Święta Pluszowego Misia, wspólnie bawiły się przy misiowych piosenkach, a główną atrakcją były odwiedziny pluszowego Misia, ktory sprawił dzieciom dużo radości i niezapomnianych wrażeń.

Po radosnych obchodach misiowego święta, kolejną okazją do zabawy były Andrzejki. Na zabawę z czarami i wróżbami przybyła czarownica i jej kot. Czas pomiędzy wróżbami i czarami urozmaicały tańce przy piosenkach z repertuaru dziecięcego.

materiał: Anna Nowakowska 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 6 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

e-Senior, czyli pomału do celu. Wystarczy przełamać opór

Już jutro, 14 listopada Ogólnopolski Dzień Seniora. W tym roku prezent może być# tylko jeden – pomóc możliwie najbezpieczniej przetrwać ten trudny dla wszystkich czas. I tu zjawiamy się my ze sporą dawką internetowej wiedzy.

(czytaj więcej)
0

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Dlaczego warto je jeść?

Aż 83 proc. Polaków zaczyna dzień od śniadania: 75% na pierwszy posiłek w ciągu #dnia wybiera kanapki. Jak przygotować pełnowartościowe śniadanie i dlaczego ten posiłek jest tak ważny dla naszego zdrowia?

(czytaj więcej)
0

Nowoczesne technologie w służbie czystości. Precz z zarazkami w łazience!

Szeroko rozumiana czystość jest dziś ważniejsza niż kiedykolwiek. Podwójnie zwracamy #uwagę na to, by wszystko co nas otacza było dla nas bezpieczne. Bezpieczeństwo w łazience to systematyczne pozbywanie się z niej wszelkich zarazków, bakterii, drobnoustrojów i grzybów. Na pomoc w codziennych obowiązkach przychodzą producenci, którzy poprzez stosowanie w swoich produktach nowoczesnej technologii sprawiają, że sprzątanie łazienki jest łatwe, szybkie i nie wymaga stosowanie silnych detergentów. Korzystajmy z dobrodziejstw technologicznych - dla naszego zdrowia.

(czytaj więcej)
0

Polacy unikają regularnych wizyt u stomatologa. Strach przed bólem

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez SW Research na zlecenie #Grupy LUX MED, jedynie 39 proc. Polaków między 25. a 60. r.ż. deklaruje wizyty u stomatologa przynajmniej raz na pół roku. Zlekceważony problem stomatologiczny, może prowadzić do poważnych chorób nie tylko zębów i jamy ustnej, ale także całego organizmu. Bakterie wywołujące stany zapalne mogą przedostawać się do innych narządów i przyczyniać się nawet do udarów mózgu czy zawałów.

(czytaj więcej)