Dziś mamy 24 października 2021, niedziela, imieniny obchodzą:

21 września 2021

Forum inicjatyw lokalnych. Zobacz do kiedy należy się zgłosić!

fot. pow.

fot. pow.

Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” oraz Powiat Nakielski# serdecznie zapraszają na Forum inicjatyw lokalnych i organizacji pozarządowych obszaru LSR, tj. powiatu nakielskiego: „Lepszy przykład niż wykład” – generowanie pomysłów na lokalne inicjatywy poprzez upowszechnianie dobrych praktyk.

Forum dedykowane jest:

- przedstawicielom lokalnych organizacji pozarządowych
– fundacji i stowarzyszeń;

- członkom Kół Gospodyń Wiejskich;

- reprezentantom Ochotniczych Straży Pożarnych;

- sołtysom,
a także radnym gminnym i powiatowym oraz przedstawicielom wiodących instytucji publicznych, którym bliskie jest aktywizowanie środowisk lokalnych.

Temat przewodni Forum: Działalność gospodarcza a działalność statutowa w NGO
W programie Forum nie zabraknie także prezentacji dobrych praktyk pokazujących m.in. jak wykorzystać lokalne dziedzictwo historyczne i kulturowe do budowania teraźniejszości.
Ponadto: Generator eNGO - aplikacja do zdalnej obsługi otwartych konkursów ofert, które będą ogłaszane przez Powiat Nakielski
Termin: 27.09.2021 r. (poniedziałek)
Miejsce: Centrum Akceptacji i Aktywności Społecznej w Paterku (ul. Wyzwolenia 13, Paterek)
Początek o godz. 16.00.


Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, chęć wzięcia udziału w Forum należy zgłosić do dnia 24.09.2021 r. włącznie:
- telefonicznie pod numerem: 52 524 64 34 lub 577 753 019;
- e-mail na adres: partnerstwo.nako@wp.pl

UWAGA: O udziale w Forum decyduje kolejność zgłoszeń.

Materiał: Joanna Bałdyga / Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Krajny i Pałuk"

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Gęsina na talerzu. Narodowe Święto Niepodległości

Listopad nieodłącznie wiąże się z dumnym celebrowaniem# Narodowego Święta Niepodległości. W naszym województwie udało się zbudować tradycję oficjalnych obchodów w połączeniu z rodzinnymi spotkaniami przy stole i serwowaną na nich gęsiną jako głównym daniem. Rozpoczynamy kampanię ,,Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”.

(czytaj więcej)
0

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się – wynika z# badań psychologa dra Pawła Atroszko. Stosunkowo bardziej narażone są kobiety. Problem dotyka też dzieci, które "znajdują się pod ogromną presją nieustannej nauki pod testy i niepopełniania błędów".

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)