Dziś mamy 8 lutego 2023, środa, imieniny obchodzą:

07 grudnia 2022

Gala „Walecznych Serc” w Paterku. Każdy z nas może pomóc malutkiej Zosi

fot. powierzone

fot. powierzone

Już w najbliższy piątek, tj. 9 grudnia w Paterku odbędzie się gala kickboxingu pn. Waleczne Serca, której celem jest #wsparcie malutkiej Zofii Szcześniewskiej, która choruje na SMA. Na przybyłych czeka wiele atrakcji!

Sport sam w sobie jest okazją do wspólnej rywalizacji, integracji i tworzenia pozytywnych emocji. Jest jednak również miejscem, które pozwala na wspieranie szeregu inicjatyw, które wydawać by się mogło, że są trudne w realizacji, ale przy odpowiedniej liczbie osób i ich zaangażowaniu można dołożyć bardzo znaczącą „cegiełkę”. Z tego założenia wyszedł właśnie Krzysztof Kasperek z klubu kickboxingowego z Paterka, który połączył rywalizację sportową ze szczytnym celem, jakim jest zbiórka pieniędzy na operację dla malutkiej, zaledwie 20 – miesięcznej Zofii Szcześniewskiej, która toczy nierówną walkę z rdzeniowym zanikiem mięśni. Gala pn. Waleczne Serca odbędzie się w najbliższy piątek, tj. 9 grudnia o godz. 16.00 w hali widowiskowo - sportowej w Paterku. Podczas tego wydarzenia odbędzie się szereg walk pokazowych zawodników, którzy na co dzień trenują pod okiem Kasperka, a także tych z zaprzyjaźnionego klubu K1 Więcbork. Sportowa rywalizacja uświetni jednak tylko główny cel, jakim jest zbiórka pieniędzy dla małej Zosii. Jak będzie można pomóc?

Podczas imprezy będzie można natknąć się na wolontariuszy z puszkami. Dodatkowo odbędzie się loteria, czyli zakup paczki niespodzianki. Głównym punktem będzie jednak licytacja fantów, pozyskanych od ludzi i firm dobrej woli. Wstęp na galę jest bezpłatny.

Oceń artykuł: 14 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
99PLN
BHP przy usuwaniu wyrobów zawierających azbest
59PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
0

Prognozy dla krajowego rynku paliwowego. Ile za ropę i benzynę?

Już 5 lutego wejdzie w życie nowy pakiet sankcji UE i grupy G7. Jak na ceny paliw wpłynie odcięcie się zachodu od produktów ropopochodnych# z kierunku wschodniego? Czy po wdrożeniu sankcji kierowcy zapłacą za benzynę i olej napędowy znacznie więcej niż dotychczas? Analitycy londyńskiej firmy Unibet przygotowali prognozy dla krajowego rynku paliwowego.

(czytaj więcej)
0

Walentynki inne niż wszystkie. Pomysły na miłą niespodziankę

Zwyczaj obchodzenia walentynek został zapoczątkowany w średniowiecznej Europie. Niegdyś 14 lutego był dniem, #w którym rycerze na dworze angielskim odnawiali przysięgi wierności wobec swoich wybranek. Obecnie walentynki to doskonała okazja do celebrowania miłości. Zakochani obdarowują się drobnymi upominkami i spędzają wspólne chwile na romantycznych randkach. A co gdyby tak w tym roku zrobić coś kompletnie innego, wykorzystując to, co oferuje nam dzisiejsza technologia? Przedstawiamy 3 pomysły na nietypowe randki z technologią w tle!

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)