Dziś mamy 24 października 2021, niedziela, imieniny obchodzą:

26 października 2021

Koncert „Miłość w Paryżu”

fot. pow.

fot. pow.

Z okazji Dnia Seniora Burmistrz Miasta i Gminy Nakło nad Notecią oraz# Dyrektor Nakielskiego Ośrodka Kultury zapraszają na koncert „Miłość w Paryżu” w wykonaniu Doroty Lanton – aktorki teatralnej i filmowej, znanej między innymi z serialu Klan.

Podczas koncertu zabrzmią największe przeboje Edith Piaf, Jacquesa Brela, Juliette Greco, Charlesa Aznavoura czy Josephine Baker nawiązując do klimatu kabaretów paryskich lat 30-tych i 50-tych. Koncert to brawurowe show, przepiękne stroje i wyrafinowana muzyka. Artystce towarzyszą Marek Stefankiewicz – pianino oraz Bogusław Nowicki - akordeon.

Koncert w sali widowiskowo-kinowej NOK, 26 października o godzinie 17:00.

Wstęp bezpłatny.

Materiał: Michał Dubkowski - Nakielski Ośrodek Kultury

Autor nie wyraża zgody na komentowanie. 

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Gęsina na talerzu. Narodowe Święto Niepodległości

Listopad nieodłącznie wiąże się z dumnym celebrowaniem# Narodowego Święta Niepodległości. W naszym województwie udało się zbudować tradycję oficjalnych obchodów w połączeniu z rodzinnymi spotkaniami przy stole i serwowaną na nich gęsiną jako głównym daniem. Rozpoczynamy kampanię ,,Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”.

(czytaj więcej)
0

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się – wynika z# badań psychologa dra Pawła Atroszko. Stosunkowo bardziej narażone są kobiety. Problem dotyka też dzieci, które "znajdują się pod ogromną presją nieustannej nauki pod testy i niepopełniania błędów".

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)