Dziś mamy 27 lutego 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

06 lutego 2024

"Książki pobudzają wyobraźnię". Lekcja biblioteczna dla najmłodszych

fot. SP Witosław

fot. SP Witosław

W Szkole Podstawowej #im. Adama Mickiewicza w Witosławiu kształtujemy nawyki stałego obcowania z książką. Książka pobudza wyobraźnię i wzbogaca mowę.

Oddział przedszkolny oraz uczniowie klas 1-3  wzięli udział w lekcji bibliotecznej. Podczas spotkania dzieci usłyszały wiele ciekawych informacji o pracy bibliotekarki. Uczniowie klasy trzeciej razem z wychowawcą odwiedzili bibliotekę w Witosławiu, z zaciekawieniem oglądali półki wypełnione książkami, a także mieli możliwość wypożyczenia książki dla siebie. Wierzymy, że aktywny udział uczniów przyczyni się do pozytywnego nawyku korzystania z biblioteki.

Materiał: Anna Nowakowska / Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Witosławiu

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zapoznali się z pracą strażaka. Drzwi otwarte w komendzie

W ramach akcji "Wpadnij do strażnicy" podczas #ostatnich dwóch tygodni ferii zimowych zorganizowano dni otwarte w Komedzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj z aplikacji "Moja praca". Oferty aktualizowane są na bieżąco

"Moja praca" to darmowe narzędzie, które ułatwia #osobom szukającym pracy znalezienie odpowiedniego zatrudnienia. W aplikacji na bieżąco aktualizowane są oferty pracy.

(czytaj więcej)
0

Program "Sport Wszystkich Dzieci". Nabór do edycji 2024

Minister Sportu i Turystyki ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie #w 2024 roku realizacji zadań w ramach Programu Sport Wszystkich Dzieci. Kwota do rozdysponowania w naborze wynosi 75 mln zł.

(czytaj więcej)