Dziś mamy 6 października 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

17 sierpnia 2022

Kurs kosmetyczny zakończony. Szkolenie z wizażu i stylizacji paznokci

fot. Starostwo Powiatowe Nakło

fot. Starostwo Powiatowe Nakło

W ZS. im. Władysława Łokietka w Lubaszczu zrealizowany został kurs wizażu i stylizacji paznokci.

Szkolenie trwało 120h . Kurs obejmował m.in. analizę kolorystyczna - typy urody, zabiegi pielęgnacyjne twarzy, podstawowe wiadomości manicure i pedicure, przedłużane paznokci metodą akrylową/ żelową itd. Kurs zakończył się przystąpieniem do egzaminu teoretycznego oraz praktycznego, dzięki któremu uczestnicy otrzymali certyfikaty w języku polskim oraz angielskim pozwalające podjąć pracę w charakterze kosmetyczki w Polsce i krajach UE.

Materiał: Starostwo Powiatowe Nakło

Oceń artykuł: 8 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Anna, w dniu 18-08-2022 19:19:48 napisał:

    Tyle zakładów kosmetycznych co w Nakle to nie ma w całej Europie,ale jeśli jest taku popyt to dlaczego nie.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Obraz (wym. 42x56)
39,90PLN 20,00PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Album na zdjęcia 10x15
17,90PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
99PLN
Budowa hal
BHP przy usuwaniu wyrobów zawierających azbest
59PLN
0

„Toksyczna agentura”. Bezpieka i jej tajni współpracownicy

Kolejna książka doktora Adama Węsierskiego pt. #„Toksyczna agentura”, t. 3, Toruń 2022, która prezentuje ponad 200 biogramów TW komunistycznego aparatu bezpieczeństwa oraz ich szkodliwość.

(czytaj więcej)
0

Potrzeby psa i kota. Czyli szczęśliwy pupil nie tylko od święta

Światowy Dzień Zwierząt obchodzony jest co roku 4 października#. Data ta stała się międzynarodowym świętem praw i dobrostanu zwierząt. Jako opiekunowie czworonożnych pupili chcemy zapewnić im szczęście i zdrowie. Jak to zrobić? Wystarczy każdego dnia zadbać o zaspokojenie potrzeb behawioralnych naszego psa i kota. A z okazji ich święta celebrujmy wspólny czas podczas spaceru, zabawy lub częstując ulubieńca zdrowym smakołykiem.

(czytaj więcej)
0

1 października. Jak ucztować w Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu?

Analitycy z Polskiego Instytutu Ekonomicznego zwracają uwagę, że# w Polsce coraz więcej osób ogranicza ilość spożywanego mięsa. Eksperci PIE, powołując się na dane z ankiety Global Consumer Survey z 2021 r., wskazali, że 7 proc. osób w wieku 18-29 lat jest wegetarianami, a 1 proc. weganami. Według badań przeprowadzonych przez Maczfit, w aglomeracjach miejskich może być nawet 20% wegetarian. Tymczasem jeszcze w 2014 r. CBOS podawał, że wegetarianizm deklaruje zaledwie 1% społeczeństwa. Wzrost jest zatem ogromny, a Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu świętuje coraz więcej osób.

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)