Dziś mamy 2 sierpnia 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

12 lipca 2021

Lekkoatletyczne mistrzostwa Europy. Dawid Wegner piątym oszczepnikiem

fot. LUKS Start Nakło

fot. LUKS Start Nakło

W dniach 8 lipca – 11 lipca 2021 roku w Tallinie odbyły się# 14. Mistrzostwa Europy U23 w Lekkiej Atletyce, w których udział wziął reprezentant LUKS START NAKŁO Dawid Wegner 00’.

Mieszkaniec Gminy Nakło nad Notecią zaprezentował się fenomenalnie zajmując V miejsce w rzucie oszczepem 800g. Rzut na odległość 77,17m jest jego rekordem życiowym. Dawid sezon zakończy w Suwałkach, gdzie w dniach 24 – 25 lipca 2021 roku odbędą się Mistrzostwa Polski U23. Gratulacje i powodzenia!

Materiał: LUKS Start Nakło

Oceń artykuł: 9 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 4 (6)

    wksik, w dniu 12-07-2021 09:34:04 napisał:

    Brawo !! Oglądałem chociaż w tv nie było na live transmisji, za to w internecie była, Wielki szcunek i powodzenia w dalszej karjerze!!!

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pokój dzienny/ jadalnia
Meble młodzieżowe i dziecięce
Klasyka w nowym wydaniu w kolorze Orzech Koniakowym
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
MEBLE PIOTR PASIEKA
Meble łazienkowe
Meble kuchenne
Meble kuchenne
0

Ślubne zbiórki charytatywne coraz popularniejsze wśród Polaków

Dzień zawarcia związku małżeńskiego to jeden z# najpiękniejszych momentów w życiu. Można go uczynić jeszcze bardziej wyjątkowym przez zorganizowanie zbiórki na wybrany cel charytatywny. Coraz częściej zdarza się, że Para Młoda zamiast kwiatów lub innego upominku w postaci maskotek czy wina, prosi swoich gości o wsparcie wybranej przez siebie fundacji.

(czytaj więcej)
0

Wakacyjny wyjazd na kolonie i obozy. O czym należy pamiętać?

Sezon wakacyjny trwa i wielu rodziców w# ramach wyjazdów wakacyjnych wysyła dzieci na zorganizowane wyjazdy – kolonie i obozy. O czym powinien pamiętać organizator wypoczynku, aby spełnić wymagania i regulacje? Jakie kwestie powinien zabezpieczyć i na co powinien zwrócić uwagę, by zapewnić bezpieczeństwo uczestników?

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Przeciwko Handlowi Ludźmi. Nie bądźmy obojętni!

30 lipca obchodzony jest Światowy Dzień# Przeciwko Handlowi Ludźmi. Szczególnie w tym dniu organy ścigania i organizacje rządowe oraz samorządowe podejmują działania mające na celu uświadamianie społeczeństwu na czym polega to przestępstwo i w jaki sposób się przed nim ustrzec.

(czytaj więcej)
0

Trudna sytuacja gospodarstw. Jest nadzieja dla rolników z kłopotami

Na ostatnim posiedzeniu Krajowej Rady Izb Rolniczych zwrócono uwagę na# trudną sytuację gospodarstw rolnych zajmujących się hodowlą trzody chlewnej. Wynika to z nowych ograniczeń, braku skutecznej walki z ASF i utrzymujących się niskich cen żywca. Eksperci twierdzą, że istnieje rozwiązanie, które może pomóc w takiej sytuacji polskim rolnikom.

(czytaj więcej)