Dziś mamy 24 września 2021, piątek, imieniny obchodzą:

01 sierpnia 2021

MGLKS Tarpan Mrocza wybrał prezesa. Nie było niespodzianki

fot. archiwum

fot. archiwum

Henryk Szynal został ponownie wybrany na# kolejną kadencję prezesa Miejsko – Gminnego Ludowego Klubu Sportowego Tarpan Mrocza. W składzie zarządu nastąpiły 3 zmiany.

W hali widowiskowo – sportowej w Mroczy odbyło się walne zebranie sprawozdawczo – wyborcze miejscowego klubu Tarpan. Po przedstawieniu sprawozdań z działalności klubu przyszła pora na wybór komisji wyborczej i skrutacyjnej, a następnie wyborów nowego zarządu. Podczas zebrania zdecydowano ograniczyć liczbę  jego członków do 5 osób. Członkowie klubu nie mieli wątpliwości co do tego, kto ma pełnić funkcję prezesa Tarpana na kolejną kadencję. Obowiązki ponownie powierzono w ręce Henryka Szynala, który od 1985 roku piastuje to stanowisko. Skład zarządu uzupełnili: Włodzimierz Heymann – wiceprezes, Franciszek Nowakowski – skarbnik, Jan Trepczyński – sekretarz i Jacek Siuzdak – członek. W komisji rewizyjnej znaleźli się: Stefan Kubicki, Robert Świątkowski i Adam Nurkiewicz. Sąd koleżeński, który zajmuje się rozstrzyganiem sporów między członkami będą tworzyć: Remigiusz Łuczyk, Mateusz Biernat i Patryk Siuzdak. 

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (7) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (5)

  CB., w dniu 01-08-2021 09:40:07 napisał:

  Należy teraz tylko poszukać nowego,normalnego,sponsora,który zawodników będzie zachęcał i przyciągał,a nie przez którego zawodnicy odchodzą.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 1 (5)

  Kibic, w dniu 01-08-2021 13:15:26 napisał:

  Zgadzam się z CB.

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Hoh, w dniu 01-08-2021 16:06:58 napisał:

  Pozdrowienia dla Pana Henia..I wszystkiego dobrego dla sekcji podnoszenia ciężarów, ta sekcja coś w polsce znaczy,a nie to co piłka.. B-klasa ,dobrze że już niżej spaść nie można..?

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Km, w dniu 01-08-2021 23:29:45 napisał:

  Na układy nie ma rady-Prezes sam wybierał kandydatów sobie wygodnych

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Mb, w dniu 02-08-2021 07:21:57 napisał:

  Prezes od sekcji ciężarów a nie klubu

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zestaw wypoczynkowy na stelażu drewnianym
Koloryzacja - nowoczesne techniki
Meble systemowe w kolorze Biały Wysoki Połysk
Pokój dzienny / jadalnia/ pokój młodzieżowy
Sprawdzanie świateł
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Sypialnia Dąb Sonoma i wstawki w połyskującej bieli
Modne aranżacje
0

Dzień Bez Samochodu. Zostaw auto w garażu i nadrób zaległości!

Zdarza Ci się narzekać, że masz za mało czasu na czytanie, oglądanie filmów, albo# załatwianie spraw urzędowych? Jeśli dodatkowo jesteś kierowcą – mamy dla Ciebie dobrą radę. Dziś, w Dzień Bez Samochodu, zostaw auto w garażu i nadrób zaległości!

(czytaj więcej)
0

Służy w lekkiej piechocie, a jego żywiołem jest woda

Na co dzień jest dowódcą plutonu ogniowego w 82# batalionie lekkiej piechoty w Inowrocławiu. Poza tym ppor. Jarosław Wengierski od dziecka trenuje sporty wodne, w których odnosi liczne sukcesy. Ostatnie lata to starty w zawodach smoczych łodzi, które stają się coraz bardziej popularne w kraju i na świecie.

(czytaj więcej)
0

Apetyt na kawę służy zdrowej starości. Dobroczynne związki zaklęte w filiżance

Co piąty mieszkaniec Unii Europejskiej ma 65 lat i więcej#. Oznacza to, że niemal 100 milinów ludzi na naszym kontynencie mierzy się z wyzwaniami późnego wieku. Wśród nich znajduje się wiele rodzajów zaburzeń zdolności poznawczych, w tym choroba Alzheimera. Schorzenie to dotyka już 5 proc. osób w tym wieku. Przewiduje się, że populacja osób starszych będzie rosła, co prawdopodobnie będzie równoznaczne ze wzrostem liczby osób cierpiących na chorobę Alzheimera. Nie dziwi więc zwiększony wysiłek naukowców w celu poszukiwania czynników mogących przedłużać sprawność umysłową. Jedynym z nich, szczególnie przykuwającym uwagę badaczy, jest kawa.

(czytaj więcej)
0

Domek do ogrodu na jesień. Na co zwrócić uwagę przy zakupie

Jesień w ogrodzie i na działce kojarzy się z porządkami.# Zanim wygodnie rozsiądziemy się w fotelu ciesząc się ciepłym wrześniowym słońcem, dobrze jest poświecić trochę czasu na prace pielęgnacyjne. Z pewnością usprawni je dobra organizacja, odpowiednie narzędzia i akcesoria oraz domek ogrodowy, czyli miejsce, w którym zawsze można trzymać wspomniane rzeczy pod ręką. Podpowiadamy, co warto wiedzieć przez zakupem domku, który jest zrobiony z tworzywa sztucznego.

(czytaj więcej)