Dziś mamy 7 grudnia 2021, wtorek, imieniny obchodzą:

29 września 2021

Mama szóstki dzieci walczy z nowotworem. Wesprzyjmy jej leczenie!

fot. siepomaga.pl

fot. siepomaga.pl

Magdalena Sobecka, mama szóstki dzieci walczy z# nowotworem piersi z przerzutami do wątroby. Od kilku dni trwa zbiórka na leczenie 33-letniej mieszkanki Bydgoszczy. Pomóc możemy również my.

Krótko po urodzeniu najmłodszego dziecka, Kazika, pani Magdalena poznała diagnozę lekarzy o nowotworze piersi z przerzutami do wątroby. Od tego momentu trwa rozpaczliwa walka o jej życie. - Moja żona Magda od kilku tygodni walczy ze śmiertelnie niebezpiecznym przeciwnikiem, o którym dowiedzieliśmy się tuż po urodzeniu najmłodszego synka, a ja w tym czasie zajmuję się dziećmi i domem - mówi Bartłomiej, mąż pani Magdaleny.

Musiał zrezygnować ze swoich dotychczasowych obowiązków i zająć się domem. - Opieka nad maluchami to aktualnie moja praca na cały etat, a zapłatę, jaką otrzymuję, liczona jest w buziakach i uściskach (bezcennych dla rodzica, ale nie da się za nie kupić chleba w sklepie...). Bardzo nie chcieliśmy tego robić, ale nie mamy wyjścia, bo kończą nam się pieniądze. Prosimy o pomoc! - dodaje.

Historia pani Magdaleny i jej rodziny poruszyła serca już wielu osób. W zbiórkę, która powstała w miniony poniedziałek włączyło się już ponad dwa i pół tysiąca osób. Zebrana kwota jest cały czas aktualizowana. Na chwilę obecną udało się zebrać ponad 147 tys. zł.

Pomóc możemy również my! Link do zbiórki tutaj

Oceń artykuł: 11 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Na całym świecie u około jednego na 160 dzieci diagnozuje się autyzm

Europejski Tydzień Autyzmu obchodzony jest co roku, w# pierwszym tygodniu grudnia. Zaburzenia ze spektrum autyzmu należą do całościowych zaburzeń rozwojowych charakteryzujących się pewnym stopniem trudności w zakresie interakcji społecznych i komunikacji. Innymi cechami charakterystycznymi są nietypowe wzorce zachowań, ograniczony i stereotypowy repertuar zainteresowań i aktywności, trudności z przejściem od jednej czynności do drugiej, skupienie się na szczegółach i nietypowe reakcje na bodźce zmysłowe.

(czytaj więcej)
0

Przyprawy i zioła, które wzmocnią serce. Dieta powinna być ciekawa

Przyprawy i zioła, stosowane regularnie i w odpowiednich ilościach, sprzyjają# zdrowiu serca i naczyń krwionośnych. Największy potencjał na tym polu mają: cynamon, imbir, czosnek, kolendra, pieprz cayenne i kurkuma.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Czy fotowoltaika będzie się jeszcze opłacać?

Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV# Inwestycja w fotowoltaikę, dzięki udanym rządowym programom pomocowym, była gwarantem optymalizacji rachunków za energię elektryczną dla 700 tys. gospodarstw domowych, a przyszłości miała dotyczyć aż 3 mln rodzin.

(czytaj więcej)