Dziś mamy 1 lipca 2022, piątek, imieniny obchodzą:

04 czerwca 2022

Mistrzowskim krokiem przez życie. Zajęcia z Mariuszem Lewandowskim

fot. pow.

fot. pow.

Uczniowie ZS im. S. Staszica w Nakle nad Notecią uczestniczyli w zajęciach fitness # przeprowadzonych przez Mariusza Lewandowskiego Mistrza Świata Arnold Classic w fitness mężczyzn w Hiszpanii, Mistrza Europy w kulturystyce klasycznej w Estonii, 2 krotnego Mistrza Polski i 3 krotnego Zdobywcy Pucharu Polski.

Przez 5 godzin treningu uczestnicy mieli możliwość poznania różnego rodzaju ćwiczeń, przeprowadzenia rozmowy dotyczącej odpowiedniej diety, zrobienia zdjęć z Mistrzem. Zajęcia odbywały się przy motywujacej muzyce. Uczniowie klasy 8c z nakielskiej Czwórki wraz z wychowawcą panią Arletą Granowską również uczestniczyli w spotkaniu ćwicząc u boku swoich kolegów i koleżanek że Staszica. Panu Mariuszowi serdecznie dziękujemy za wizytę i dobry trening. Zajęcia te mogły się odbyć dzięki finansowaniu projektu przez Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią.

Koordynatorzy projektu: Alicja Kaniewska i Monika Daniel.

Materiał: Monika Daniel

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Combar Medycy w akcji. Interesujące szkolenie kadetów

Jak właściwie udzielać pomocy na polu walki w sytuacji kiedy# jest wielu poszkodowanych jednocześnie? Odpowiedź na to pytanie uzyskali kursanci drugiego modułu szkolenia prowadzonego przez instruktorów z Gwardii Narodowej Stanu Illinois i Centrum Szkolenia WOT. W pierwszej edycji pięciodniowego szkolenia COMBAT MEDIC udział wzięło blisko 100 Terytorialsów, a szkolenie realizowane było równorzędnie w dwóch wybranych Brygadach Obrony Terytorialnej w kraju.

(czytaj więcej)
0

Jak wykształcić zdrowe nawyki żywieniowe u dziecka?

Niejeden rodzic i opiekun zastanawia się, jak zachęcić swoje dziecko# do zdrowego odżywiania. Sięganie przez najmłodszych po warzywa i owoce zamiast słodkiego batonika może się wydawać niemożliwe do osiągnięcia. Warto jednak rozpocząć od małych kroków. Poniżej sześć propozycji, jak nauczyć dziecko prawidłowych nawyków żywieniowych.

(czytaj więcej)
0

Urlop bez urlopu? Czyli jak wypocząć, gdy nie planujesz dłuższego wyjazdu

Aż 59 proc. Polaków w tym roku nie pojedzie na urlop – wynika z najnowszego# sondażu Instytutu Badań Pollster. To skutek niepewnej sytuacji gospodarczej, braku czasu, a także konieczności odbudowy biznesu po 2-letnim okresie trwania pandemii. W jaki sposób zatem szybko naładować baterie bez urlopu? Wśród wybranych grup zawodowych z wyższymi dochodami, popularne stają się 2-3 dniowe wyprawy na łono natury. Coraz częściej biznesmeni wybierają wędkowanie jako sprawdzony sposób na odstresowanie i szybki reset w krótkim czasie.

(czytaj więcej)
0

Wakacje z psem i kotem. Jak dbamy o pupila w podróży?

Zaczęły się wakacje, okres relaksu i miłych chwil z rodziną i przyjaciółmi,# do których bez wątpienia zaliczamy nasze czworonogi. Ogólnopolskie badanie ,,Wyjazdy urlopowe Polaków a opieka nad zwierzętami” zrealizowane na zlecenie firmy Mars Polska pokazuje, jak polscy opiekunowie psów i kotów organizują opiekę nad swoimi czworonogami, planując wyjazdy wypoczynkowe. Okazuje się, że podczas wakacyjnych podróży częściej towarzyszą nam psy, a 68% ich opiekunów jest bardziej szczęśliwych, gdy spędza urlop ze swoim ulubieńcem. Z kolei koty w większości zostają w domach, ponieważ źle znoszą podróż (79%) i zmianę otoczenia (78%).

(czytaj więcej)