Dziś mamy 23 marca 2023, czwartek, imieniny obchodzą:

16 marca 2023
Wiadomości z regionu

Montaż dodatkowych ekranów akustycznych. Zmiana organizacji ruchu

fot. GDDKiA w Bydgoszczy

fot. GDDKiA w Bydgoszczy

Rozpoczyna się montaż dodatkowych ekranów akustycznych wzdłuż #autostrady A1 z Torunia do granicy woj. kujawsko-pomorskiego i łódzkiego. Umowa z firmą MR-CAT obejmuje budowę łącznie około 5500 metrów dodatkowych ekranów.

Wykonanie dodatkowych ekranów akustycznych przy autostradzie A1 wynika z wydanych przez Marszałka województwa kujawsko-pomorskiego decyzji nakładających na GDDKiA obowiązek ograniczenia oddziaływania na środowisko hałasu komunikacyjnego. 

Zmiana organizacji ruchu

W celu bezpiecznego prowadzenia prac zostaje wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu. Polega ona w pierwszej kolejności na wyłączeniu prawego oraz awaryjnego pasa ruchu na odcinku od km 200+412 do km 202+801 na jezdni w kierunku Gdańska. Prędkość zostanie miejscowo ograniczona do 80 km/h.

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do oznakowania. Prace potrwają 3 miesiące.

Więcej o zadaniu i lokalizacji dodatkowych ekranów.

Aktualne dane o utrudnieniach znajdują się w naszym serwisie drogi.gddkia.gov.pl

Materiał: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad - Oddział Bydgoszcz

Oceń artykuł: 1 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

  • 4 (8)

  Szubin , w dniu 16-03-2023 19:43:30 napisał:

  W Dukli na drodze krajowej nr 9 w kierunku Barwinka był wypadek poważny '" Żuk przywalił w Nysę bo miał opony łyse," Utrudnienia potrwają do zakończenia oględzin przez policjantów Informacją dla mieszkańców powiatu nakielskiego bardzo ważna

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 0 (2)

  Tomi, w dniu 17-03-2023 22:30:15 napisał:

  Na jaki uj się to ustrojstwo montuje ? Kupa kasy w błoto

  odpowiedz

  • 1 (3)

  aa, w dniu 17-03-2023 23:36:14 napisał:

  Te ekrany to stawiajcie na granicy z Białorusią i dalej z Ukrainą,

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Zadaj pytanie
20PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Miesiąc Świadomości Endometriozy. Jak radzić sobie z chorobą?

Marzec już od 30 lat jest obchodzony na całym świecie jako miesiąc świadomości endometriozy. #W przypadku wielu kobiet endometrioza jest chorobą, która znacząco wpływa na ich codzienne funkcjonowanie. Z pewnością warto poświęcić czas na zrozumienie tego powszechnego, ale często niezrozumiałego schorzenia, które może powodować m.in. bolesne i ciężkie miesiączki, a także problemy z płodnością. Co zrobić, by po pierwsze rozpoznać objawy choroby, a następnie radzić sobie z nią tak, by mimo wszystko móc cieszyć się życiem i swoją kobiecością? Jest kilka sposobów.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Warto zadbać o odpowiednią dietę. Nie powinno zabraknąć jajek i warzyw

Z dnia na dzień robi się cieplej, a natura wraca do życia. Po zimowych miesiącach chętnie #zwiększamy aktywność na świeżym powietrzu, co stanowi często spore wyzwanie dla naszego organizmu. Aby dobrze wejść w wiosenny czas, warto zadbać o odpowiednią dietę, w której na pewno nie powinno zabraknąć warzyw i jajek.

(czytaj więcej)