Dziś mamy 28 października 2020, środa, imieniny obchodzą:

30 czerwca 2020

Mroteccy seniorzy wypoczywali nad Bałtykiem. Pogoda dopisała

fot. pow.

fot. pow.

Od 22 do 26 czerwca 2020 r. 60 osobowa grupa seniorów z Klubu Seniora w Mroczy wypoczywała nad morzem.

Tradycją klubu jest, że seniorzy każdego roku witają lato nad Bałtykiem. Tegoroczny wyjazd stał pod wielkim znakiem zapytania ze wzgl. na pandemię Mimo to, udało się zorganizować 5 dniowy pobyt w Mielnie – Unieściu.

Piękna pogoda, wygodny, położony blisko morza hotel, smaczne, obfite posiłki ( szczególnie ciepłe bułeczki na śniadanie,) dobre towarzystwo sprawiły, że seniorzy bawili się wyśmienicie.

Podczas pobytu nad morzem uczestniczyli w spotkaniach towarzyskich przy muzyce i wspólnym śpiewie, a że to noc świętojańska nie obyło się bez wianków, życzeń dla solenizantów i wspólnej wyprawy nad morze.
Dla uczestników przygotowano różne atrakcje m.in. rejs po jeziorze Jamno. Każdy kto miał ochotę do tańca mógł się zabawić na wieczorku tanecznym, chętnych nie brakowało.

Seniorom sprzyjała piękna pogoda, korzystali z kąpieli słonecznych, a co odważniejsi z kąpieli morskich. Niektórzy wybierali aktywny wypoczynek, na rowerach zwiedzali okolicę. Wieczorem zaś spacerowali brzegiem morza, by podziwiać zachód słońca.

Zrelaksowani, wypoczęci, w dobrych humorach, pełni wrażeń seniorzy wrócili do domów.

Materiał: G. Wiśniewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 10 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Światowy Dzień bez Samochodu. Zamiast auta wybierz rower!

W dniu dzisiejszym obchodzimy Światowy# Dzień bez Samochodu. Jest to idealny czas, aby do pracy zamiast samochodem pojechać rowerem albo autobusem.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Makaronu. Można stworzyć z niego proste i pyszne dania

Jesienne weekendy to doskonała okazja do szukania nowych pomysłów na wspólne spędzenie #czasu w domowym zaciszu. W najbliższą niedzielę nie trzeba będzie ich szukać, ponieważ 25 października obchodzimy Światowy Dzień Makaronu. To świetny pretekst, aby zaangażować wszystkich domowników w przygotowanie prostego i smacznego dania. Wystarczy 5 składników i odrobina czasu. Potrzebni będą też oczywiście miłośnicy makaronu. A takich na pewno nie brakuje, prawda?

(czytaj więcej)