Dziś mamy 3 października 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

12 września 2023

Nakielski mikst górą! Turniej brydża sportowego

fot. KP

fot. KP

Para Aleksandra Granowska i #Piotr Wołowski wygrała turniej brydżowy w Nakle.

W ramach Korespondencyjnych Mistrzostw Polski brydżyści w całym kraju rozgrywają turnieje, ułożonymi przez sędziego kartami. Dzięki temu można porównać wyniki uzyskane przez poszczególnych brydżystów z Polski oraz gości z zagranicy.

W poniedziałek, 11 września rozegrano w Nakle, turniej brydża sportowego w ramach wrześniowej eliminacji KMP. Przybyło 8 par z trzech powiatów: nakielskiego, bydgoskiego i sępoleńskiego. Grano na zapis maksymalny. Turniej sędziował Ludwik Pazderski.

W turnieju zwyciężył nakielski mikst Aleksandra Granowska i Piotr Wołowski z trzecioligowego klubu Eurobac Nakło. Drugie miejsce przypadło parze Roman Grabowski (Bemix Więcbork) i Włodzimierz Heymann (Eurobac). Na najniższym stopniu podium uplasował się duet z powiatu nakielskiego, ale reprezentujacy Bemix: Marian Zarembski i Mariusz Wróblewicz.

Wyniki uzyskane przez czołowe pary w turnieju w Nakle dają szanse na otrzymanie kolejnych punktów rankingowych. Po przeliczeniu wyników 520 par z 40 na 45 ośrodków, para Grabowski i Heyman zajmuje 44 pozycję.

Najbliższy turniej w Nakle zaplanowano 25 września. Będzie to wrześniowa eliminacja KMP w grze na zapis meczowy (impy).

Wyniki turnieju:

1. Aleksandra Granowska/Piotr Wołowski - 59.52%
2. Roman Grabowski/Włodzimierz Heymann - 57.74%
3. Marian Zarembski/Mariusz Wróblewicz - 52.38%
4. Krzysztof Dembek/Włodzimierz Suchodolski - 51.79%
5. Bogdan Najmrodzki/Jan Rdesiński - 51.19%
6. Ziemowit Brzykcy/Krzysztof Popczyński - 45.83%
7. Jan Nowakowski/Bartłomiej Pałubicki - 41.07%
8. Elżbieta Krajewska/Alina Majchrzak – 40.48%.

Oceń artykuł: 18 14

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    przechodzień, w dniu 12-09-2023 22:07:51 napisał:

    Przechodziłem pozdrawiam Pierwszych i Ostatnich

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Fotokalendarze A3
35PLN
Konstrukcje stalowe
0

Jaka powinna być waga szkolnego tornistra? Profilaktyka wad postawy

Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej podejmują# wiele działań prozdrotownych. Dbają m.in. o profilaktykę wad postawy – sprawdzają i edukują w zakresie wagi tornistrów szkolnych uczniów.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Jabłka. Zaproszenie na samozbiory owoców

Z okazji Światowego Dnia Jabłka Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza na# samozbiory tych owoców. Zachęcamy sadowników do włączania się do akcji, a konsumentów – do wizyt w sadach i samodzielnych zbiorów. Akcja trwa do końca października.

(czytaj więcej)
0

Zwiedzeni darmową próbką witamin. Przyszły rachunki za roczny zapas

Ponad 5 mln zł kary za manipulacje przy wysyłkowej sprzedaży #suplementów diety. Miały być darmowe próbki suplementów, a przychodziły rachunki za roczny zapas produktu wraz z subskrypcją. Prezes UOKiK nałożył ponad 5 mln zł kary na Natural Pharmaceuticals. Dodatkowo sankcje finansowe objęły także osobę zarządzającą spółką.

(czytaj więcej)
0

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej. Stan realizacji w regionie

33 zadania poprawiające bezpieczeństwo #na przejściach dla pieszych oraz mające na celu budowę nowych ciągów dla pieszych i rowerzystów w regionie. Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej przyjęty do realizacji na lata 2021-2024 (PBID) koncentruje się na najmniej chronionych uczestnikach ruchu. Na wielu przejściach jest już bezpieczniej.

(czytaj więcej)