Dziś mamy 7 grudnia 2021, wtorek, imieniny obchodzą:

22 października 2021

Nie powinien wsiadać za kierownicę. Zachowanie 33-latka oceni sąd

fot. policja.gov.pl

fot. policja.gov.pl

5 lat pozbawienia wolności grozi 33-latkowi, który został# zatrzymany wczoraj przez nakielskich „patrolowców”, kiedy kierował dacią łamiąc tym samym sądowy zakaz. Zachowanie mężczyzny oceni sąd.

Wczoraj (21.10.21) przed godziną 18 nakielscy „patrolowcy” podjęli kontrolę przemieszczającej się ulicami miasta dacii. Podczas weryfikacji personaliów kierowcy w policyjnej bazie okazało się, że 33-latek w ogóle nie powinien wsiadać za kierownicę, gdyż zabronił mu tego toruński sąd, a zakaz jaki go obowiązuje trwać będzie jeszcze przez ponad dwa lata.

Lekceważenie postanowień wymiaru sprawiedliwości jest przestępstwem, dlatego też nakielanin usłyszy zarzuty, a zgodnie z kodeksem karnym grozi mu kara od 3 miesięcy nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Materiał: podkom. Justyna Andrzejewska - oficer prasowy KPP w Nakle

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • -3 (3)

    obserwator, w dniu 23-10-2021 11:30:25 napisał:

    Ludzie biorą przykład z góry. Owsiak również nie stosuje się do nakazów sądu o rozliczenie się z wyłudzanych pieniędzy i włos mu z głowy nie spada. Nie spada, bo ma czym dzielić się z wymiarem "sprawiedliwości".

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Konstrukcje stalowe
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Ziemniaki
0,99PLN
0

Na całym świecie u około jednego na 160 dzieci diagnozuje się autyzm

Europejski Tydzień Autyzmu obchodzony jest co roku, w# pierwszym tygodniu grudnia. Zaburzenia ze spektrum autyzmu należą do całościowych zaburzeń rozwojowych charakteryzujących się pewnym stopniem trudności w zakresie interakcji społecznych i komunikacji. Innymi cechami charakterystycznymi są nietypowe wzorce zachowań, ograniczony i stereotypowy repertuar zainteresowań i aktywności, trudności z przejściem od jednej czynności do drugiej, skupienie się na szczegółach i nietypowe reakcje na bodźce zmysłowe.

(czytaj więcej)
0

Przyprawy i zioła, które wzmocnią serce. Dieta powinna być ciekawa

Przyprawy i zioła, stosowane regularnie i w odpowiednich ilościach, sprzyjają# zdrowiu serca i naczyń krwionośnych. Największy potencjał na tym polu mają: cynamon, imbir, czosnek, kolendra, pieprz cayenne i kurkuma.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Czy fotowoltaika będzie się jeszcze opłacać?

Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV# Inwestycja w fotowoltaikę, dzięki udanym rządowym programom pomocowym, była gwarantem optymalizacji rachunków za energię elektryczną dla 700 tys. gospodarstw domowych, a przyszłości miała dotyczyć aż 3 mln rodzin.

(czytaj więcej)