Dziś mamy 17 sierpnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

29 czerwca 2022

Obradowała rada powiatu. Jest absolutorium dla Zarządu

fot. ML

fot. ML

W środę, 29 czerwca na nakielskiej przystani odbyła się # sesja rady powiatu. Podczas niej udzielono absolutorium dla Zarządu.

W czasie dzisiejszej sesji absolutoryjnej przedstawiono raport o stanie powiatu nakielskiego za 2021 rok. Zaprezentowano także sprawozdanie z wykonania zeszłorocznego budżetu. A ten zamknął się z ponad 7 mln zł nadwyżki, zamiast planowanego deficytu. Radni jednogłośnie udzielili wotum zaufania i absolutorium dla Zarządu Powiatu.

Poza tym, w czasie sesji przedstawiono sprawozdanie ze stanu sanitarnego powiatu w ubiegłym roku, podjęto uchwały zmieniające tegoroczny budżet czy o przyznaniu dotacji na prace konserwatorskie dla obiektów zabytkowych. W wolnych głosach starosta Tadeusz Sobol złożył podziękowania za udzielone absolutorium i za zaufanie jakim radni obdarzyli zarząd.

Oceń artykuł: 5 11

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 6 (10)

  Seksafera , w dniu 29-06-2022 23:25:20 napisał:

  Sprawa afery seksualnej z udziałem kierowniczki Placówki Opiekuńczo- Wychowawczej w Paulinie i małolata jest zamiatana pod dywan..

  odpowiedz

  • 4 (8)

  Zofia , w dniu 29-06-2022 23:59:25 napisał:

  To w Paulinie też mamy durniów jak w Nakle. Oskarżenie bez dowodów to jest karalne , trzeba zawiadomić służby zobaczymy jak będziesz się czuł.

  odpowiedz

  • -1 (3)

  Roman, w dniu 30-06-2022 13:39:17 napisał:

  Po poprostu ręce opadają prawo jest dla naluczkicj

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Budowa magazynów
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Stres w pracy oraz jego wpływ na występowanie wypadków przy pracy
49PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Szkolenie okresowe dla pracowników robotniczych
59PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
0

Odśwież pokój na nowy rok szkolny! Szybka metamorfoza

Zbliżający się nowy rok szkolny to zwykle emocjonujący czas dla dzieci i rodziców.# Ekscytacja dziecka na myśl o powrocie do szkoły, miesza się z żalem za kończącymi się wakacjami. Pojawia się tęsknota za szkolnymi kolegami, a wrodzona, dziecięca ciekawość, przekłada się na motywację do nauki i zabawy. Dla rodziców z kolei to moment, w którym chcą jak najlepiej przygotować dziecko do tego, by czerpało z chodzenia do szkoły maksimum satysfakcji. Istotne są tutaj nie tylko kupno zeszytów czy książek, ale również zaaranżowanie wnętrza pokoju dziecięcego tak, by zachęcało do efektywnej nauki, jak i pozwalało na odpoczynek.

(czytaj więcej)
0

Sprzedaż pożyczek. W porównaniu do roku ubiegłego wzrost o 19%

W lipcu 2022 r. firmy pożyczkowe udzieliły łącznie 307,5 tys. nowych# pożyczek o wartości 793 mln zł. W porównaniu do lipca 2021 r. liczba udzielonych pożyczek wzrosła o 19,1%, a wartość o 18,0%.

(czytaj więcej)
0

Prawie 48,5 mln zł. Tyle mieszkańcy regionu przekazali dla organizacji

W 2022 roku mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego #po raz kolejny pokazali, że chętnie wspierają bliskie im cele przekazując w swoich rozliczeniach PIT prawie 48,5 mln zł dla organizacji pożytku publicznego. To rekordowa kwota wyższa o ponad 6 mln zł w porównaniu z ubiegłym rokiem. Kwoty te rosną z roku na rok.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)