Dziś mamy 3 października 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

04 września 2023

Odśpiewano hymn. „Żegluga” rozpoczęła nowy rok szkolny

fot. Bogdan Ślagowski

fot. Bogdan Ślagowski

Dnia 4 września rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny w# Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej w Nakle nad Notecią.

Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru szkoły i wspólnym odśpiewaniem hymnu państwowego.

W kolejnym punkcie uroczystości głos zabrał Pan dyrektor Kazimierz Toczko witając przybyłych gości i zgromadzonych uczniów. Szczególnie serdecznie powitał uczniów klas pierwszych życząc im jak najlepszych wrażeń z pobytu w naszej szkole, oraz samych piątek. Wspominając 84 rocznicę wybuchu II wojny światowej poprosił o uczczenie ofiar wojny minutą ciszy.

Materiał: Franciszek i Paweł Gondek


Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 20 15

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jaka powinna być waga szkolnego tornistra? Profilaktyka wad postawy

Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej podejmują# wiele działań prozdrotownych. Dbają m.in. o profilaktykę wad postawy – sprawdzają i edukują w zakresie wagi tornistrów szkolnych uczniów.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Jabłka. Zaproszenie na samozbiory owoców

Z okazji Światowego Dnia Jabłka Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza na# samozbiory tych owoców. Zachęcamy sadowników do włączania się do akcji, a konsumentów – do wizyt w sadach i samodzielnych zbiorów. Akcja trwa do końca października.

(czytaj więcej)
0

Zwiedzeni darmową próbką witamin. Przyszły rachunki za roczny zapas

Ponad 5 mln zł kary za manipulacje przy wysyłkowej sprzedaży #suplementów diety. Miały być darmowe próbki suplementów, a przychodziły rachunki za roczny zapas produktu wraz z subskrypcją. Prezes UOKiK nałożył ponad 5 mln zł kary na Natural Pharmaceuticals. Dodatkowo sankcje finansowe objęły także osobę zarządzającą spółką.

(czytaj więcej)
0

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej. Stan realizacji w regionie

33 zadania poprawiające bezpieczeństwo #na przejściach dla pieszych oraz mające na celu budowę nowych ciągów dla pieszych i rowerzystów w regionie. Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej przyjęty do realizacji na lata 2021-2024 (PBID) koncentruje się na najmniej chronionych uczestnikach ruchu. Na wielu przejściach jest już bezpieczniej.

(czytaj więcej)