Dziś mamy 2 grudnia 2020, środa, imieniny obchodzą:

20 listopada 2020

Odszedł Andrzej Wichłacz. Był radnym Rady Seniorów Gminy Szubin

fot. TD

fot. TD

19 listopada 2020 po długotrwałej chorobie odszedł szubinian Andrzej Wichłacz. Miał 71 lat.

Andrzej Wichłacz urodził się 11 sierpnia 1949 r. w Szubinie. Brał czynny udział w życiu kulturalnym, społecznym i politycznym gminy Szubin. Przez wiele lat grał i śpiewał w zespołach muzycznych „Karat” i „Apachy”. Był radnym Rady Seniorów Gminy Szubin w kadencji 2015 – 2019. Był także współzałożycielem i wieloletnim prezesem Stowarzyszenia Wspólna Gmina Szubin. Od wielu lat przewodniczył działaczom stowarzyszenia przy organizacji Dnia Flagi RP;  dzięki niemu obchody 2 maja w Szubinie urosły do rangi powiatowej i otrzymywały wsparcie Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego. Organizował wycieczki członków stowarzyszenia i sympatyków WGSz do Warszawy, Gdańska i Wrocławia.

Rodzinie składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Oceń artykuł: 7 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 3 (11)

  radna, w dniu 20-11-2020 14:28:55 napisał:

  Cześć jego pamięci. Współczucie dla rodziny. Wielki smutek dla przyjaciół.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 4 (8)

  Greg, w dniu 20-11-2020 22:11:43 napisał:

  Cześć Andrzej kiedyś się jeszcze spotkamy

  odpowiedz

  • 2 (8)

  internauta6590, w dniu 21-11-2020 14:07:54 napisał:

  Bardzo smutne.

  odpowiedz

  • -4 (6)

  Krystyna Sichel , w dniu 22-11-2020 21:58:48 napisał:

  CZY KTOŚ WIE , KIEDY POGRZEB?

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meblościanka z oferty firmy FADOME
Pokój dzienny/ młodzieżowy lub sypialnia
Masaż leczniczy
Budowa hal
Test amortyzatorów
Elewacje
Krzesło młodzieżowe
Kasa fiskalna ONLINE Datecs WP50
1299PLN PROMOCJAPLN
0

e-Senior, czyli pomału do celu. Wystarczy przełamać opór

Już jutro, 14 listopada Ogólnopolski Dzień Seniora. W tym roku prezent może być# tylko jeden – pomóc możliwie najbezpieczniej przetrwać ten trudny dla wszystkich czas. I tu zjawiamy się my ze sporą dawką internetowej wiedzy.

(czytaj więcej)
0

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Dlaczego warto je jeść?

Aż 83 proc. Polaków zaczyna dzień od śniadania: 75% na pierwszy posiłek w ciągu #dnia wybiera kanapki. Jak przygotować pełnowartościowe śniadanie i dlaczego ten posiłek jest tak ważny dla naszego zdrowia?

(czytaj więcej)
0

Nowoczesne technologie w służbie czystości. Precz z zarazkami w łazience!

Szeroko rozumiana czystość jest dziś ważniejsza niż kiedykolwiek. Podwójnie zwracamy #uwagę na to, by wszystko co nas otacza było dla nas bezpieczne. Bezpieczeństwo w łazience to systematyczne pozbywanie się z niej wszelkich zarazków, bakterii, drobnoustrojów i grzybów. Na pomoc w codziennych obowiązkach przychodzą producenci, którzy poprzez stosowanie w swoich produktach nowoczesnej technologii sprawiają, że sprzątanie łazienki jest łatwe, szybkie i nie wymaga stosowanie silnych detergentów. Korzystajmy z dobrodziejstw technologicznych - dla naszego zdrowia.

(czytaj więcej)
0

Polacy unikają regularnych wizyt u stomatologa. Strach przed bólem

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez SW Research na zlecenie #Grupy LUX MED, jedynie 39 proc. Polaków między 25. a 60. r.ż. deklaruje wizyty u stomatologa przynajmniej raz na pół roku. Zlekceważony problem stomatologiczny, może prowadzić do poważnych chorób nie tylko zębów i jamy ustnej, ale także całego organizmu. Bakterie wywołujące stany zapalne mogą przedostawać się do innych narządów i przyczyniać się nawet do udarów mózgu czy zawałów.

(czytaj więcej)