Dziś mamy 17 sierpnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

25 czerwca 2022

Oficjalnie zakończyli rok szkolny. Do zobaczenia we wrześniu!

Rok szkolny 2021/2022 można oficjalnie uznać za zakończony.

Na początku uroczystego zakończenia zabrała głos Pani Dyrektor Violetta Erdmann oraz przedstawiciele Miasta i Gminy Mrocza. Podczas uroczystości obyło się wręczenie aniołków dla Przyjaciół Szkoły oraz wręczenie nagród uczniom, którzy otrzymali najwyższe wyniki w nauce, 100% frekwencję oraz zrobili największy postęp w nauce. Następnie miało miejsce przekazanie sztandaru szkoły uczniom z klasy VII.

Był to również ważny dzień dla ósmoklasistów. Przystąpili oni do ślubowania przed całą społecznością szkolną. Kolejnym punktem było wręczenie przez wychowawców świadectw oraz nagród uczniom, którzy otrzymali wyróżnienia. Wszyscy uczniowie klasy VIII składali wpisy do kroniki oraz otrzymali świadectwa. Po rozdaniu świadectw głos zabrała wychowawczyni klasy VIII p. Anna Nowakowska, a następnie uczeń klasy VII. Młodsi koledzy i koleżanki przygotowali naszym ósmoklasistom małą niespodziankę.

Po zakończeniu części oficjalnej uczniowie klasy VIII po raz ostatni wystąpili w murach naszej szkoły. Przygotowali krótkie przedstawienie, które zakończyli piosenką oraz wręczeniem kwiatów dla nauczycieli oraz pracowników szkoły w podzięce za wszystkie lata. Ostatnim punktem było wystąpienie przewodniczącej klasy VIII, która w imieniu całej klasy przekazała podziękowania wychowawczyni. Nie obyło się bez łez wzruszenia.
Pani Dyrektor oficjalnie zakończyła rok szkolny, życzyła wszystkim uczniom wesołych i bezpiecznych wakacji. Następnie wychowankowie wszystkich klas udali się do swoich sal.
Drodzy uczniowie! Jeszcze raz życzymy Wam bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży oraz niezapomnianych wrażeń! Do zobaczenia we wrześniu!

Materiał: Roksana Jarecka /SP Witosław

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odśwież pokój na nowy rok szkolny! Szybka metamorfoza

Zbliżający się nowy rok szkolny to zwykle emocjonujący czas dla dzieci i rodziców.# Ekscytacja dziecka na myśl o powrocie do szkoły, miesza się z żalem za kończącymi się wakacjami. Pojawia się tęsknota za szkolnymi kolegami, a wrodzona, dziecięca ciekawość, przekłada się na motywację do nauki i zabawy. Dla rodziców z kolei to moment, w którym chcą jak najlepiej przygotować dziecko do tego, by czerpało z chodzenia do szkoły maksimum satysfakcji. Istotne są tutaj nie tylko kupno zeszytów czy książek, ale również zaaranżowanie wnętrza pokoju dziecięcego tak, by zachęcało do efektywnej nauki, jak i pozwalało na odpoczynek.

(czytaj więcej)
0

Sprzedaż pożyczek. W porównaniu do roku ubiegłego wzrost o 19%

W lipcu 2022 r. firmy pożyczkowe udzieliły łącznie 307,5 tys. nowych# pożyczek o wartości 793 mln zł. W porównaniu do lipca 2021 r. liczba udzielonych pożyczek wzrosła o 19,1%, a wartość o 18,0%.

(czytaj więcej)
0

Prawie 48,5 mln zł. Tyle mieszkańcy regionu przekazali dla organizacji

W 2022 roku mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego #po raz kolejny pokazali, że chętnie wspierają bliskie im cele przekazując w swoich rozliczeniach PIT prawie 48,5 mln zł dla organizacji pożytku publicznego. To rekordowa kwota wyższa o ponad 6 mln zł w porównaniu z ubiegłym rokiem. Kwoty te rosną z roku na rok.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)