Dziś mamy 3 października 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

18 września 2023

Ogólnopolska Akcja Sprzątania Świata. Młodzież stanęła na wysokości zadania

fot. powierzone

fot. powierzone

W dniach 15-17 września 2023r. odbyła się #ogólnopolska Akcja Sprzątania Świata. Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Mroczy również wzięła w niej czynny udział.

W piątek uczniowie klas III i V pod opieką nauczycieli i wychowawców wyruszyli, aby posprzątać nasze miasto. Sprzątano park przy Hali Widowiskowo-Sportowej, okolice Stadionu Miejskiego, Park Jagiełły, okolice cmentarza, ulice Osiedla „Jedynka”, Łobżenicką i Rzeczną. Pracy było sporo, ale młodzież stanęła na wysokości zadania.

Dziękujemy Urzędowi Miasta i Gminy Mrocza za pomoc w organizacji przedsięwzięcia - dostarczenie rękawiczek, worków na śmieci i zabranie ich z wyznaczonych punktów zbiorczych.

Materiał: Beata Orzechowska / Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Mroczy

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jaka powinna być waga szkolnego tornistra? Profilaktyka wad postawy

Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej podejmują# wiele działań prozdrotownych. Dbają m.in. o profilaktykę wad postawy – sprawdzają i edukują w zakresie wagi tornistrów szkolnych uczniów.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Jabłka. Zaproszenie na samozbiory owoców

Z okazji Światowego Dnia Jabłka Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza na# samozbiory tych owoców. Zachęcamy sadowników do włączania się do akcji, a konsumentów – do wizyt w sadach i samodzielnych zbiorów. Akcja trwa do końca października.

(czytaj więcej)
0

Zwiedzeni darmową próbką witamin. Przyszły rachunki za roczny zapas

Ponad 5 mln zł kary za manipulacje przy wysyłkowej sprzedaży #suplementów diety. Miały być darmowe próbki suplementów, a przychodziły rachunki za roczny zapas produktu wraz z subskrypcją. Prezes UOKiK nałożył ponad 5 mln zł kary na Natural Pharmaceuticals. Dodatkowo sankcje finansowe objęły także osobę zarządzającą spółką.

(czytaj więcej)
0

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej. Stan realizacji w regionie

33 zadania poprawiające bezpieczeństwo #na przejściach dla pieszych oraz mające na celu budowę nowych ciągów dla pieszych i rowerzystów w regionie. Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej przyjęty do realizacji na lata 2021-2024 (PBID) koncentruje się na najmniej chronionych uczestnikach ruchu. Na wielu przejściach jest już bezpieczniej.

(czytaj więcej)