Dziś mamy 24 października 2021, niedziela, imieniny obchodzą:

12 października 2021

Piękny jubileusz w Kcyni. Komendant obchodził 20-lecie służby w policji

fot. KPP w Nakle

fot. KPP w Nakle

Komendant kcyńskiego komisariatu asp. szt. Artur Woźniak obchodził# jubileusz 20-lecia służby w Policji. Podziękowania za dotychczasową pracę, z życzeniami dalszych sukcesów, złożyli na jego ręce przełożeni.

Komendant nakielskiej jednostki mł. insp. Rafał Makarewicz wspólnie ze swoim zastępcą nadkom. Zbigniewem Sperkowskim, złożyli gratulacje na ręce komendanta kcyńskiego komisariatu asp. szt. Artura Woźniaka, który obchodził jubileusz 20-lecia służby w policji.

Komendanci podziękowali policjantowi za pracę na rzecz kcyńskiej społeczności, życząc jednocześnie dalszych sukcesów zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym.

Materiał: podkom. Justyna Andrzejewska - Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie. 

Oceń artykuł: 8 11

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Gęsina na talerzu. Narodowe Święto Niepodległości

Listopad nieodłącznie wiąże się z dumnym celebrowaniem# Narodowego Święta Niepodległości. W naszym województwie udało się zbudować tradycję oficjalnych obchodów w połączeniu z rodzinnymi spotkaniami przy stole i serwowaną na nich gęsiną jako głównym daniem. Rozpoczynamy kampanię ,,Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”.

(czytaj więcej)
0

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się – wynika z# badań psychologa dra Pawła Atroszko. Stosunkowo bardziej narażone są kobiety. Problem dotyka też dzieci, które "znajdują się pod ogromną presją nieustannej nauki pod testy i niepopełniania błędów".

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)