Dziś mamy 2 grudnia 2020, środa, imieniny obchodzą:

05 listopada 2020

Podsumowanie zajęć projektowych w szkole w Witosławiu

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Witosławiu brała udział w Projekcie „Dobra szkoła #w gminie Mrocza”, w ramach Regionalnego Programu Edukacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014- 2020, który jest dofinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zajęcia dla uczniów odbywały się od września 2019 roku, ale z powodu pandemii COVID-19 w marcu zostały zawieszone. We wrześniu, po powrocie uczniów do szkoły, zajęcia zostały wznowione. W październiku zakończono realizację zaplanowanych zajęć.

W ramach projektu odbywały się zajęcia wyrównawcze, rozwijające uzdolnienia i  rewalidacyjno-kompensacyjne w klasach I - VIII oraz logopedyczne dla uczniów klas I-III. Łącznie z naszej szkoły w projekcie brało udział 100 uczniów.

Dzięki realizacji tego projektu udało się pozyskać dla szkoły środki na wyposażenie pracowni językowej oraz doposażono pracownię logopedyczną.

Koordynatorem szkolnym projektu była p. Violetta Erdmann.

Materiał: SP Witosław

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Mama, w dniu 05-11-2020 21:48:55 napisał:

    Rozwijające uzdolnienia???? Ściema!

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprawdzanie świateł
GratisPLN
Krzesło młodzieżowe
Koloryzacja - nowoczesne techniki
Gabinet / jadalnia / pokój dzienny
Terminale płatnicze stacjonarne i mobilne
39PLN od 15zł/mcPLN
Siłownia
Fotokubek z łyżeczką i kolorowym wnętrzem
34,90PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
0

e-Senior, czyli pomału do celu. Wystarczy przełamać opór

Już jutro, 14 listopada Ogólnopolski Dzień Seniora. W tym roku prezent może być# tylko jeden – pomóc możliwie najbezpieczniej przetrwać ten trudny dla wszystkich czas. I tu zjawiamy się my ze sporą dawką internetowej wiedzy.

(czytaj więcej)
0

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Dlaczego warto je jeść?

Aż 83 proc. Polaków zaczyna dzień od śniadania: 75% na pierwszy posiłek w ciągu #dnia wybiera kanapki. Jak przygotować pełnowartościowe śniadanie i dlaczego ten posiłek jest tak ważny dla naszego zdrowia?

(czytaj więcej)
0

Nowoczesne technologie w służbie czystości. Precz z zarazkami w łazience!

Szeroko rozumiana czystość jest dziś ważniejsza niż kiedykolwiek. Podwójnie zwracamy #uwagę na to, by wszystko co nas otacza było dla nas bezpieczne. Bezpieczeństwo w łazience to systematyczne pozbywanie się z niej wszelkich zarazków, bakterii, drobnoustrojów i grzybów. Na pomoc w codziennych obowiązkach przychodzą producenci, którzy poprzez stosowanie w swoich produktach nowoczesnej technologii sprawiają, że sprzątanie łazienki jest łatwe, szybkie i nie wymaga stosowanie silnych detergentów. Korzystajmy z dobrodziejstw technologicznych - dla naszego zdrowia.

(czytaj więcej)
0

Polacy unikają regularnych wizyt u stomatologa. Strach przed bólem

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez SW Research na zlecenie #Grupy LUX MED, jedynie 39 proc. Polaków między 25. a 60. r.ż. deklaruje wizyty u stomatologa przynajmniej raz na pół roku. Zlekceważony problem stomatologiczny, może prowadzić do poważnych chorób nie tylko zębów i jamy ustnej, ale także całego organizmu. Bakterie wywołujące stany zapalne mogą przedostawać się do innych narządów i przyczyniać się nawet do udarów mózgu czy zawałów.

(czytaj więcej)