Dziś mamy 2 sierpnia 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

05 listopada 2020

Podsumowanie zajęć projektowych w szkole w Witosławiu

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Witosławiu brała udział w Projekcie „Dobra szkoła #w gminie Mrocza”, w ramach Regionalnego Programu Edukacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014- 2020, który jest dofinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zajęcia dla uczniów odbywały się od września 2019 roku, ale z powodu pandemii COVID-19 w marcu zostały zawieszone. We wrześniu, po powrocie uczniów do szkoły, zajęcia zostały wznowione. W październiku zakończono realizację zaplanowanych zajęć.

W ramach projektu odbywały się zajęcia wyrównawcze, rozwijające uzdolnienia i  rewalidacyjno-kompensacyjne w klasach I - VIII oraz logopedyczne dla uczniów klas I-III. Łącznie z naszej szkoły w projekcie brało udział 100 uczniów.

Dzięki realizacji tego projektu udało się pozyskać dla szkoły środki na wyposażenie pracowni językowej oraz doposażono pracownię logopedyczną.

Koordynatorem szkolnym projektu była p. Violetta Erdmann.

Materiał: SP Witosław

Oceń artykuł: 1 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Mama, w dniu 05-11-2020 21:48:55 napisał:

    Rozwijające uzdolnienia???? Ściema!

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Pomoc drogowa
Zestaw wypoczynkowy na stelażu drewnianym
Sprzedaż opon
Meble pokojowe
Meble łazienkowe
Meble łazienkowe
0

Ślubne zbiórki charytatywne coraz popularniejsze wśród Polaków

Dzień zawarcia związku małżeńskiego to jeden z# najpiękniejszych momentów w życiu. Można go uczynić jeszcze bardziej wyjątkowym przez zorganizowanie zbiórki na wybrany cel charytatywny. Coraz częściej zdarza się, że Para Młoda zamiast kwiatów lub innego upominku w postaci maskotek czy wina, prosi swoich gości o wsparcie wybranej przez siebie fundacji.

(czytaj więcej)
0

Wakacyjny wyjazd na kolonie i obozy. O czym należy pamiętać?

Sezon wakacyjny trwa i wielu rodziców w# ramach wyjazdów wakacyjnych wysyła dzieci na zorganizowane wyjazdy – kolonie i obozy. O czym powinien pamiętać organizator wypoczynku, aby spełnić wymagania i regulacje? Jakie kwestie powinien zabezpieczyć i na co powinien zwrócić uwagę, by zapewnić bezpieczeństwo uczestników?

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Przeciwko Handlowi Ludźmi. Nie bądźmy obojętni!

30 lipca obchodzony jest Światowy Dzień# Przeciwko Handlowi Ludźmi. Szczególnie w tym dniu organy ścigania i organizacje rządowe oraz samorządowe podejmują działania mające na celu uświadamianie społeczeństwu na czym polega to przestępstwo i w jaki sposób się przed nim ustrzec.

(czytaj więcej)
0

Trudna sytuacja gospodarstw. Jest nadzieja dla rolników z kłopotami

Na ostatnim posiedzeniu Krajowej Rady Izb Rolniczych zwrócono uwagę na# trudną sytuację gospodarstw rolnych zajmujących się hodowlą trzody chlewnej. Wynika to z nowych ograniczeń, braku skutecznej walki z ASF i utrzymujących się niskich cen żywca. Eksperci twierdzą, że istnieje rozwiązanie, które może pomóc w takiej sytuacji polskim rolnikom.

(czytaj więcej)