Policjanci ujawnili znaczne ilości narkotyków. Areszt dla 33-latka

fot. KWP w Bydgoszczy
Na trzy miesiące do aresztu trafił 33-latek zatrzymany przez# policjantów z bydgoskiej komendy zwalczających przestępczość narkotykową, którzy zabezpieczyli w jego mieszkaniu niemal kilogram narkotyków: amfetaminy, metaamfetaminy i marihuany. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.
W miniony poniedziałek (23.05.2022) policjanci z Wydziału do walki z przestępczością narkotykową i pseudokibiców ustalili, że mieszkaniec Błonia może mieć związek z przestępczością narkotykową, a w mieszkaniu przechowuje zabronione środki. Pojechali tam, by to sprawdzić. Po przedstawieniu mężczyźnie powodu przybycia przystąpili do przeszukania mieszkania kluczowym miejscem okazała się lodówka, gdzie policjanci ujawnili znaczne ilości narkotyków 650 gramów amfetaminy oraz 177 gramów metaamfetaminy. Natomiast na parapecie w pokoju oraz piwnicy, z której 33-latek korzystał, zabezpieczyli łącznie 137 gramów marihuany.
Bydgoszczanin został zatrzymany, a wszystkie zabezpieczone środki trafiły do laboratorium kryminalistycznego, gdzie potwierdzono, że to substancje zabronione Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii. Po uzyskaniu wstępnej opinii mężczyzna usłyszał zarzut dotyczący posiadania znacznej ilości narkotyków, a następnie trafił do prokuratora. Ten po zapoznaniu się z materiałami sprawy poparł wniosek policjantów o zastosowanie środka zapobiegawczego i skierował go do sądu.
Wczoraj (25.05.2022) sędzia po analizie akt sprawy przychylił się do wniosku i aresztował 33-latka na trzy miesiące. Bydgoszczaninowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Materiał: kom. Lidia Kowalska - Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy
Czytaj również
- Pokusiło ją 1,30 zł. Może grozić jej nawet 10 lat więzienia!
- Bez prawa jazdy i kompletnie pijany. Wsiadł za kierownicę samochodu
- Kierowca opla miał prawie 2 promile. Wpadł po anonimowym zgłoszeniu
- Pożar stogu. Akcja gaśnicza trwała prawie 3 godziny
- Policjanci poszukują świadków. Do zdarzenia doszło na obwodnicy
Dodaj komentarz
LOKALNY HIT
Combar Medycy w akcji. Interesujące szkolenie kadetów

Jak właściwie udzielać pomocy na polu walki w sytuacji kiedy# jest wielu poszkodowanych jednocześnie? Odpowiedź na to pytanie uzyskali kursanci drugiego modułu szkolenia prowadzonego przez instruktorów z Gwardii Narodowej Stanu Illinois i Centrum Szkolenia WOT. W pierwszej edycji pięciodniowego szkolenia COMBAT MEDIC udział wzięło blisko 100 Terytorialsów, a szkolenie realizowane było równorzędnie w dwóch wybranych Brygadach Obrony Terytorialnej w kraju.
(czytaj więcej)Jak wykształcić zdrowe nawyki żywieniowe u dziecka?

Niejeden rodzic i opiekun zastanawia się, jak zachęcić swoje dziecko# do zdrowego odżywiania. Sięganie przez najmłodszych po warzywa i owoce zamiast słodkiego batonika może się wydawać niemożliwe do osiągnięcia. Warto jednak rozpocząć od małych kroków. Poniżej sześć propozycji, jak nauczyć dziecko prawidłowych nawyków żywieniowych.
(czytaj więcej)Urlop bez urlopu? Czyli jak wypocząć, gdy nie planujesz dłuższego wyjazdu

Aż 59 proc. Polaków w tym roku nie pojedzie na urlop – wynika z najnowszego# sondażu Instytutu Badań Pollster. To skutek niepewnej sytuacji gospodarczej, braku czasu, a także konieczności odbudowy biznesu po 2-letnim okresie trwania pandemii. W jaki sposób zatem szybko naładować baterie bez urlopu? Wśród wybranych grup zawodowych z wyższymi dochodami, popularne stają się 2-3 dniowe wyprawy na łono natury. Coraz częściej biznesmeni wybierają wędkowanie jako sprawdzony sposób na odstresowanie i szybki reset w krótkim czasie.
(czytaj więcej)Wakacje z psem i kotem. Jak dbamy o pupila w podróży?

Zaczęły się wakacje, okres relaksu i miłych chwil z rodziną i przyjaciółmi,# do których bez wątpienia zaliczamy nasze czworonogi. Ogólnopolskie badanie ,,Wyjazdy urlopowe Polaków a opieka nad zwierzętami” zrealizowane na zlecenie firmy Mars Polska pokazuje, jak polscy opiekunowie psów i kotów organizują opiekę nad swoimi czworonogami, planując wyjazdy wypoczynkowe. Okazuje się, że podczas wakacyjnych podróży częściej towarzyszą nam psy, a 68% ich opiekunów jest bardziej szczęśliwych, gdy spędza urlop ze swoim ulubieńcem. Z kolei koty w większości zostają w domach, ponieważ źle znoszą podróż (79%) i zmianę otoczenia (78%).
(czytaj więcej)
Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad
Zenon, w dniu 26-05-2022 19:56:57 napisał:
odpowiedz
darekmurzyn, w dniu 26-05-2022 20:04:34 napisał:
odpowiedz
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!