Dziś mamy 6 października 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

20 września 2022

Policjanci zachęcają do udziału w konkursie. Na zwycięzców czekają nagrody

fot. pixabay

fot. pixabay

Nakielscy policjanci organizują fotograficzny konkurs profilaktyczny# pn.: „Bliżej pasji dalej od uzależnień”. Prace można nadsyłać do 24 października, a na zwycięzców czekają nagrody.

Policjanci z nakielskiej komendy zachęcają młodzież z klas VII-VIII szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych do wzięcia udziału w Powiatowym Fotograficznym Konkursie Profilaktycznym pn.: „Bliżej pasji dalej od uzależnień”.
Zadaniem uczniów chcących wystartować w konkursie, jest wykonanie fotografii odpowiadającej tematycznie nazwie przedsięwzięcia.

Zdjęcie konkursowe wraz z pisemnym zgłoszeniem uczestnictwa i stosownymi oświadczeniami należy nadesłać lub dostarczyć do dnia 24 października 2022 roku na adres: Komenda Powiatowa Policji w Nakle nad Notecią ul. Pocztowa 11, 89-100 Nakło nad Notecią.

Współorganizatorami przedsięwzięcia są Gminne Komisje Rozwiązywania Problemów Alkoholowych z terenu powiatu.
Policjanci zapraszają młodzież do udziału w konkursie. Kartę zgłoszeniową, stosowne oświadczenie oraz regulamin konkursu znaleźć można w załącznikach.

Materiał: kom. Justyna Andrzejewska / Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 1
Pliki do pobrania
Regulamin konkursu.doc
Zgłoszenie.doc
Oświadczenie.doc

Czytaj również

udostępnij na FB
0

„Toksyczna agentura”. Bezpieka i jej tajni współpracownicy

Kolejna książka doktora Adama Węsierskiego pt. #„Toksyczna agentura”, t. 3, Toruń 2022, która prezentuje ponad 200 biogramów TW komunistycznego aparatu bezpieczeństwa oraz ich szkodliwość.

(czytaj więcej)
0

Potrzeby psa i kota. Czyli szczęśliwy pupil nie tylko od święta

Światowy Dzień Zwierząt obchodzony jest co roku 4 października#. Data ta stała się międzynarodowym świętem praw i dobrostanu zwierząt. Jako opiekunowie czworonożnych pupili chcemy zapewnić im szczęście i zdrowie. Jak to zrobić? Wystarczy każdego dnia zadbać o zaspokojenie potrzeb behawioralnych naszego psa i kota. A z okazji ich święta celebrujmy wspólny czas podczas spaceru, zabawy lub częstując ulubieńca zdrowym smakołykiem.

(czytaj więcej)
0

1 października. Jak ucztować w Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu?

Analitycy z Polskiego Instytutu Ekonomicznego zwracają uwagę, że# w Polsce coraz więcej osób ogranicza ilość spożywanego mięsa. Eksperci PIE, powołując się na dane z ankiety Global Consumer Survey z 2021 r., wskazali, że 7 proc. osób w wieku 18-29 lat jest wegetarianami, a 1 proc. weganami. Według badań przeprowadzonych przez Maczfit, w aglomeracjach miejskich może być nawet 20% wegetarian. Tymczasem jeszcze w 2014 r. CBOS podawał, że wegetarianizm deklaruje zaledwie 1% społeczeństwa. Wzrost jest zatem ogromny, a Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu świętuje coraz więcej osób.

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)