Dziś mamy 27 lutego 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

09 lutego 2024

Pouczające spotkanie z dzielnicowym. Pogadanka o bezpieczeństwie

fot. SP Witosław

fot. SP Witosław

Wielkimi krokami zbliżają się wyczekiwane #przez wszystkie dzieci ferie. Ważne jest, aby najmłodsi podczas korzystania z uroków zimy byli bezpieczni. A o to dbają dorośli. Z tego właśnie względu w ostatni czwartek gościem szkoły w Witosławiu był pan dzielnicowy.

Policjant opowiadał uczniom o tym, jak bezpiecznie korzystać z Internetu oraz właściwie bawić się na śniegu i lodzie. Instruował co zrobić, gdy czyjeś życie jest zagrożone. Zademonstrował również w jaki sposób należy wykonywać masaż serca nieprzytomnej osobie oraz unieruchomić złamaną kończynę. To było bardzo pouczające spotkanie.

Materiał: Anna Nowakowska / Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Witosławiu

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zapoznali się z pracą strażaka. Drzwi otwarte w komendzie

W ramach akcji "Wpadnij do strażnicy" podczas #ostatnich dwóch tygodni ferii zimowych zorganizowano dni otwarte w Komedzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj z aplikacji "Moja praca". Oferty aktualizowane są na bieżąco

"Moja praca" to darmowe narzędzie, które ułatwia #osobom szukającym pracy znalezienie odpowiedniego zatrudnienia. W aplikacji na bieżąco aktualizowane są oferty pracy.

(czytaj więcej)
0

Program "Sport Wszystkich Dzieci". Nabór do edycji 2024

Minister Sportu i Turystyki ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie #w 2024 roku realizacji zadań w ramach Programu Sport Wszystkich Dzieci. Kwota do rozdysponowania w naborze wynosi 75 mln zł.

(czytaj więcej)