Dziś mamy 3 października 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

17 września 2023

Poważny zastrzyk finansowy dla Klubu Feniks. Dotacja z rządowego programu

fot. powierzone

fot. powierzone

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Feniks#, w tym roku obchodzi swoją 20 rocznicę działalności. Stowarzyszenie działa przy Szkole Podstawowej w Mroczy, a jego głównym zadaniem jest rozwój sportu dzieci młodzieży.

W tym roku, nasz klub otrzymał poważny zastrzyk finansowy w wysokości 15 tys. złotych.

Środki te pochodzą z rządowego programu rozwoju kultury fizycznej i sportu w ramach projektu "Klub 2023".

Jest to bardzo ważna informacja dla naszego stowarzyszenia. Dzięki tej dotacji możemy zakupić sprzęt sportowy oraz dofinansować pracę trenerów. W ramach tego programu będziemy dalej rozwijać szkolenie młodych piłkarzy, koszykarek oraz młodych lekkoatletów. Za pozyskane środki, zakupiono komplet strojów piłkarskich, piłki, obciążenia i akcesoria treningowe.

Projekt potrwa do końca listopada i korzystnie wpłynie na realizację zaplanowanych przez nasz klub celów szkoleniowych.

Materiał: Marcin Klebs / Prezes LUKS Feniks Mrocza

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jaka powinna być waga szkolnego tornistra? Profilaktyka wad postawy

Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej podejmują# wiele działań prozdrotownych. Dbają m.in. o profilaktykę wad postawy – sprawdzają i edukują w zakresie wagi tornistrów szkolnych uczniów.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Jabłka. Zaproszenie na samozbiory owoców

Z okazji Światowego Dnia Jabłka Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza na# samozbiory tych owoców. Zachęcamy sadowników do włączania się do akcji, a konsumentów – do wizyt w sadach i samodzielnych zbiorów. Akcja trwa do końca października.

(czytaj więcej)
0

Zwiedzeni darmową próbką witamin. Przyszły rachunki za roczny zapas

Ponad 5 mln zł kary za manipulacje przy wysyłkowej sprzedaży #suplementów diety. Miały być darmowe próbki suplementów, a przychodziły rachunki za roczny zapas produktu wraz z subskrypcją. Prezes UOKiK nałożył ponad 5 mln zł kary na Natural Pharmaceuticals. Dodatkowo sankcje finansowe objęły także osobę zarządzającą spółką.

(czytaj więcej)
0

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej. Stan realizacji w regionie

33 zadania poprawiające bezpieczeństwo #na przejściach dla pieszych oraz mające na celu budowę nowych ciągów dla pieszych i rowerzystów w regionie. Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej przyjęty do realizacji na lata 2021-2024 (PBID) koncentruje się na najmniej chronionych uczestnikach ruchu. Na wielu przejściach jest już bezpieczniej.

(czytaj więcej)