Dziś mamy 2 sierpnia 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

26 czerwca 2021

Pożegnanie uczniów klas ósmych. Przygotowano program artystyczny

fot. UMiG Mrocza

fot. UMiG Mrocza

24 czerwca pożegnano uczniów ósmej klasy # Szkoły Podstawowej w Mroczy.

Pani Dyrektor – Maria Jolanta Miller dokonała uroczystego otwarcia uroczystości. Następnie głos zabrali:  Przewodniczący Rady Miejskiej w Mroczy – Jarosław Odrobiński, Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Mrocza - Waldemar Chudzik, Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Oświaty – Hanna Polewczyńska oraz Przewodnicząca Rady Rodziców – Anita Wydef.  Wyróżniających się uczniów nagrodzono książkami, a Nagroda Burmistrza trafiła do rąk Julii Rumińskiej, której średnia wyniosła 5.44. Po części oficjalnej przedstawiony został program artystyczny.

materiał: Ewelina Musiał - UMiG Mrocza

Autor nie wyraża zgody na komentowanie. 

Oceń artykuł: 0 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ślubne zbiórki charytatywne coraz popularniejsze wśród Polaków

Dzień zawarcia związku małżeńskiego to jeden z# najpiękniejszych momentów w życiu. Można go uczynić jeszcze bardziej wyjątkowym przez zorganizowanie zbiórki na wybrany cel charytatywny. Coraz częściej zdarza się, że Para Młoda zamiast kwiatów lub innego upominku w postaci maskotek czy wina, prosi swoich gości o wsparcie wybranej przez siebie fundacji.

(czytaj więcej)
0

Wakacyjny wyjazd na kolonie i obozy. O czym należy pamiętać?

Sezon wakacyjny trwa i wielu rodziców w# ramach wyjazdów wakacyjnych wysyła dzieci na zorganizowane wyjazdy – kolonie i obozy. O czym powinien pamiętać organizator wypoczynku, aby spełnić wymagania i regulacje? Jakie kwestie powinien zabezpieczyć i na co powinien zwrócić uwagę, by zapewnić bezpieczeństwo uczestników?

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Przeciwko Handlowi Ludźmi. Nie bądźmy obojętni!

30 lipca obchodzony jest Światowy Dzień# Przeciwko Handlowi Ludźmi. Szczególnie w tym dniu organy ścigania i organizacje rządowe oraz samorządowe podejmują działania mające na celu uświadamianie społeczeństwu na czym polega to przestępstwo i w jaki sposób się przed nim ustrzec.

(czytaj więcej)
0

Trudna sytuacja gospodarstw. Jest nadzieja dla rolników z kłopotami

Na ostatnim posiedzeniu Krajowej Rady Izb Rolniczych zwrócono uwagę na# trudną sytuację gospodarstw rolnych zajmujących się hodowlą trzody chlewnej. Wynika to z nowych ograniczeń, braku skutecznej walki z ASF i utrzymujących się niskich cen żywca. Eksperci twierdzą, że istnieje rozwiązanie, które może pomóc w takiej sytuacji polskim rolnikom.

(czytaj więcej)