Dziś mamy 24 września 2021, piątek, imieniny obchodzą:

13 września 2021

Poznaliśmy najlepsze prace. Wręczenie nagród w przyszłym tygodniu

Prezentujemy długo oczekiwane wyniki konkursu# fotograficznego część III "Letni Czas".

Komisja konkursowa w składzie: Emilia Marach, Ewa Szłapa, Monika Kiełpikowska, Magdalena Stepka, Magdalena Waleryś, Karolina Bonin, Marlena Król oraz fotograf Jacek Tomasz, wybrała laureatów konkursu uwzględniając oryginalność fotografii, estetykę wykonania, oraz przede wszystkim możliwość rozpoznania pory roku. Nagroda główna za zajęcie I miejsca to bon do sklepu ze sprzętem elektronicznym o wartości 500 zł, pozostałe miejsca otrzymają pozycje książkowe oraz zestawy gadżetów Powiatu Nakielskiego.

Podium prezentuje się następująco:

 1. Natalia Jaroszewska
 2. Natalia Guza
 3. Magdalena Kaczmarek

Wyróżnienia:

 • Kewin Ciarkowski
 • Aleksandra Toporowska
 • Mateusz Boinski
 • Agnieszka Andrzejewska
 • Anna Palicka
 • Waldemar Jeliński
 • Alicja Majcherczak
 • Magdalena Owczarz
 • Agnieszka Jaśkiewicz

Wręczenie nagród odbędzie się 20 września o godzinie 12:00 w gabinecie Starosty Nakielskiego. Gratulujemy nagrodzonym!

Na tę część konkursu spłynęło aż 127 prac. Jest to niewiele mniejsza liczba od wiosennego etapu, kiedy to pojawiło się 158 zgłoszonych zdjęć. Wybór zwycięskiej fotografii był niezwykle rudny ze względu na bardzo wyrównany poziom prac, z których każda idealnie wpisywała się w założenia konkursu i oddawała piękno rzeczonej pory roku. Rywalizacja była bardzo duża. Zdjęcia nadesłane na konkurs (nie tylko nagrodzone) publikowane będą na powiatowym Instagramie oraz Facebooku.

Kolejny, ostatni etap „ Jesienne Dni” trwa do 31 października 2021 r. Zasady konkursu są takie same jak w poprzednich częściach z podkreśleniem, iż dotyczą jesieni. Ponadto osoby, które zostały nagrodzone w minionych częściach mogą brać udział w kolejnych częściach konkursu, jednak osoba, która zajęła I miejsce nie będzie miała możliwości ponownego otrzymania nagrody głównej. Więcej informacji w regulaminie konkursu.”

Materiał: Magdalena Stepka - Wydział Rozwoju, Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie.

Oceń artykuł: 2 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Dzień Bez Samochodu. Zostaw auto w garażu i nadrób zaległości!

Zdarza Ci się narzekać, że masz za mało czasu na czytanie, oglądanie filmów, albo# załatwianie spraw urzędowych? Jeśli dodatkowo jesteś kierowcą – mamy dla Ciebie dobrą radę. Dziś, w Dzień Bez Samochodu, zostaw auto w garażu i nadrób zaległości!

(czytaj więcej)
0

Służy w lekkiej piechocie, a jego żywiołem jest woda

Na co dzień jest dowódcą plutonu ogniowego w 82# batalionie lekkiej piechoty w Inowrocławiu. Poza tym ppor. Jarosław Wengierski od dziecka trenuje sporty wodne, w których odnosi liczne sukcesy. Ostatnie lata to starty w zawodach smoczych łodzi, które stają się coraz bardziej popularne w kraju i na świecie.

(czytaj więcej)
0

Apetyt na kawę służy zdrowej starości. Dobroczynne związki zaklęte w filiżance

Co piąty mieszkaniec Unii Europejskiej ma 65 lat i więcej#. Oznacza to, że niemal 100 milinów ludzi na naszym kontynencie mierzy się z wyzwaniami późnego wieku. Wśród nich znajduje się wiele rodzajów zaburzeń zdolności poznawczych, w tym choroba Alzheimera. Schorzenie to dotyka już 5 proc. osób w tym wieku. Przewiduje się, że populacja osób starszych będzie rosła, co prawdopodobnie będzie równoznaczne ze wzrostem liczby osób cierpiących na chorobę Alzheimera. Nie dziwi więc zwiększony wysiłek naukowców w celu poszukiwania czynników mogących przedłużać sprawność umysłową. Jedynym z nich, szczególnie przykuwającym uwagę badaczy, jest kawa.

(czytaj więcej)
0

Domek do ogrodu na jesień. Na co zwrócić uwagę przy zakupie

Jesień w ogrodzie i na działce kojarzy się z porządkami.# Zanim wygodnie rozsiądziemy się w fotelu ciesząc się ciepłym wrześniowym słońcem, dobrze jest poświecić trochę czasu na prace pielęgnacyjne. Z pewnością usprawni je dobra organizacja, odpowiednie narzędzia i akcesoria oraz domek ogrodowy, czyli miejsce, w którym zawsze można trzymać wspomniane rzeczy pod ręką. Podpowiadamy, co warto wiedzieć przez zakupem domku, który jest zrobiony z tworzywa sztucznego.

(czytaj więcej)