Dziś mamy 19 kwietnia 2024, piątek, imieniny obchodzą:

07 grudnia 2022

Przeszedł pomimo opuszczonych zapór. Zdarzenie zarejestrował monitoring

fot. Straż Miejska Nakło nad Notecią

fot. Straż Miejska Nakło nad Notecią

W codziennym pośpiechu zapominamy o bezpieczeństwie swoim jak i innych. Nie powinniśmy go lekceważyć zwłaszcza jeśli chodzi# o przejazdy kolejowe. Przechodzenie przez nie jeśli zapory są zamknięte jest zabronione, gdyż naraża na utratę życia lub zdrowia osobę, która się takowej czynności podejmuje i wiąże się z wysokim mandatem karnym.

Takiego karygodnego zachowania podjął się mieszkaniec naszej gminy. W dniu 29 listopada 2022 roku o godz. 15.44 dzięki funkcjonowaniu Miejskiego Monitoringu Wizyjnego udało się zarejestrować mężczyznę, który przeszedł przez przejazd kolejowy na ul. Gen. H. Dąbrowskiego w Nakle nad Notecią pomimo opuszczonych zapór. Sprawca wykroczenia zachował się nieodpowiedzialnie i został ukarany wysokim mandatem karnym.

Materiał: st. insp. Dariusz Chróściński / Straż Miejska Nakło nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 108 17

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Podstawowe szkolenie łączników i zwiadowców. Zajęcia w Kowalewku

W ramach rocznego planu pracy zatwierdzonego przez #Komendę Jednostki w Kowalewku trwają zajęcia z zakresu budowy i obsługi motocykli typu Honda 125 SL, a także qadów Yamaha Grizzly 550.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Chorych na Hemofilię. Zaburzenia krzepnięcia krwi

Wczoraj obchodziliśmy Światowy Dzień# Chorych na Hemofilię.

(czytaj więcej)
0

Ochrona przed niechcianymi wiadomościami. Nowe zabezpieczenia

Przedsiębiorcy telekomunikacyjni świadczący #usługi SMS podłączyli się do systemu telegraf.cert.pl, służącego do przekazywania wzorca fałszywej wiadomości SMS. Dzięki czemu blokowane będą oszukańcze wiadomości SMS, które są zgodne z przygotowanymi przez CSIRT NASK wzorcami.

(czytaj więcej)
0

Wskoczył do rzeki, by ratować nastolatkę. Ryzykował własnym życiem (film)

Starszy aspirant Łukasz Grabowski z Komendy #Miejskiej Policji w Toruniu, ryzykując własne życie, uratował młodą kobietę. Nie zważając na silne prądy i niską temperaturę wody, funkcjonariusz ruszył na pomoc 16-latce, która tonęła w nurcie Wisły.

(czytaj więcej)