Dziś mamy 3 października 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

02 czerwca 2023

Seniorzy nad morzem. Kilkudniowa wycieczka do Darłówka

fot. UMiG Mrocza

fot. UMiG Mrocza

W dniach od 22 maja 2023 do 27 maja 2023 roku grupa 64 mroteckich seniorów przebywała# w ośrodku wypoczynkowym "Laguna" w Darłówku.

Obiekt położony niedaleko nadmorskiej plaży. Przy nabrzeżach czekały statki wycieczkowe z ofertą wypłynięcia na Bałtyk. Natomiast wypożyczając rowery można było zwiedzać miasto i okolice. Podczas całego pobytu pogoda była słoneczna, ale trochę wietrzna. Ośrodek posiada dobrą bazę hotelową i gastronomiczną. Pobyt nad morzem seniorzy odebrali bardzo pozytywnie z myślą ponownego odwiedzenia tego nadmorskiego miejsca.

Autor: Marian Dąbrowski

Materiał: Joanna Murawiec / UMiG Mrocza

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jaka powinna być waga szkolnego tornistra? Profilaktyka wad postawy

Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej podejmują# wiele działań prozdrotownych. Dbają m.in. o profilaktykę wad postawy – sprawdzają i edukują w zakresie wagi tornistrów szkolnych uczniów.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Jabłka. Zaproszenie na samozbiory owoców

Z okazji Światowego Dnia Jabłka Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza na# samozbiory tych owoców. Zachęcamy sadowników do włączania się do akcji, a konsumentów – do wizyt w sadach i samodzielnych zbiorów. Akcja trwa do końca października.

(czytaj więcej)
0

Zwiedzeni darmową próbką witamin. Przyszły rachunki za roczny zapas

Ponad 5 mln zł kary za manipulacje przy wysyłkowej sprzedaży #suplementów diety. Miały być darmowe próbki suplementów, a przychodziły rachunki za roczny zapas produktu wraz z subskrypcją. Prezes UOKiK nałożył ponad 5 mln zł kary na Natural Pharmaceuticals. Dodatkowo sankcje finansowe objęły także osobę zarządzającą spółką.

(czytaj więcej)
0

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej. Stan realizacji w regionie

33 zadania poprawiające bezpieczeństwo #na przejściach dla pieszych oraz mające na celu budowę nowych ciągów dla pieszych i rowerzystów w regionie. Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej przyjęty do realizacji na lata 2021-2024 (PBID) koncentruje się na najmniej chronionych uczestnikach ruchu. Na wielu przejściach jest już bezpieczniej.

(czytaj więcej)