Dziś mamy 26 października 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

18 września 2020

Seniorzy z Mroczy pożegnali lato. Impreza plenerowa w Rościminie

fot. G. Wiśniewska

fot. G. Wiśniewska

Koniec wakacji i miesiąc wrzesień jest zawsze# zapowiedzią kończącego się lata. Z tej okazji czwartkowe popołudnie 10 września mroteccy seniorzy spędzili na imprezie plenerowej. Wybrali się nad jezioro w Rościminie, by tam rozkoszować się ostatnimi, jakże jeszcze gorącymi promieniami słońca.

Pogoda dopisała. Było miło, przyjemnie i jak zawsze wesoło. Chociaż na dworze jeszcze letnie temperatury i słońce potrafi dobrze przypiec, to pora rozstać się z letnimi wypadami. Pobyt w Rościminie to ostatni tego typu wyjazd za miasto. Jak zawsze jest to znakomita okazja, by powspominać letni, wspólnie spędzony czas. Miło było przypomnieć radosny pobyt nad morzem, który udało się zrealizować mimo pandemii. Ożywić i wspomnieć związane z nim ciekawe historie i przygody.

Wśród zieleni pod chmurką, nad brzegiem jeziora można było pogawędzić, zjeść kiełbaskę upieczoną w ognisku, a nawet zatańczyć.
Dowodem udanej zabawy są uśmiechnięte i zadowolone twarze uczestników. Wszyscy rozstali się pełni optymizmu w oczekiwaniu na kolejne lato.

Materiał: G. Wiśniewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 10 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Światowy Dzień bez Samochodu. Zamiast auta wybierz rower!

W dniu dzisiejszym obchodzimy Światowy# Dzień bez Samochodu. Jest to idealny czas, aby do pracy zamiast samochodem pojechać rowerem albo autobusem.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Makaronu. Można stworzyć z niego proste i pyszne dania

Jesienne weekendy to doskonała okazja do szukania nowych pomysłów na wspólne spędzenie #czasu w domowym zaciszu. W najbliższą niedzielę nie trzeba będzie ich szukać, ponieważ 25 października obchodzimy Światowy Dzień Makaronu. To świetny pretekst, aby zaangażować wszystkich domowników w przygotowanie prostego i smacznego dania. Wystarczy 5 składników i odrobina czasu. Potrzebni będą też oczywiście miłośnicy makaronu. A takich na pewno nie brakuje, prawda?

(czytaj więcej)