Dziś mamy 7 grudnia 2021, wtorek, imieniny obchodzą:

21 października 2021

Silne wiatry powodem działań! Odnotowano 59 zdarzeń na terenie powiatu nakielskiego

fot. powierzone

fot. powierzone

Dzisiaj, 21 października 2021 roku po godz. 13:30 Państwowa Straż Pożarna w Nakle otrzymała bardzo dużo zgłoszeń# dotyczących skutków silnych wiatrów.

Strażacy interweniowali między innymi przy zabezpieczeniu blachy odrywającej się od dachu szpitala w Nakle. Strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Nakle zabezpieczyli odrywające się elementy.

Sytuacja została opanowana, ale silna wichura spowodowała kolejne uszkodzenia dachów oraz linii energetycznych.

Jak poinformował nas mł. bryg. Piotr Cholerzyński z Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią - na terenie powiatu nakielskiego w związku z silnym wiatrem odnotowano do godz. 21 aż 59 zdarzeń w których uczestniczyły zastępy straży pożarnej.

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Olej Kujawski
8,99PLN
Konstrukcje stalowe
Metryczka dziecka A4
20PLN
Świąteczne fotopoduszki
40PLN
Budowa magazynów
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Jagr masło
5,33PLN
0

Na całym świecie u około jednego na 160 dzieci diagnozuje się autyzm

Europejski Tydzień Autyzmu obchodzony jest co roku, w# pierwszym tygodniu grudnia. Zaburzenia ze spektrum autyzmu należą do całościowych zaburzeń rozwojowych charakteryzujących się pewnym stopniem trudności w zakresie interakcji społecznych i komunikacji. Innymi cechami charakterystycznymi są nietypowe wzorce zachowań, ograniczony i stereotypowy repertuar zainteresowań i aktywności, trudności z przejściem od jednej czynności do drugiej, skupienie się na szczegółach i nietypowe reakcje na bodźce zmysłowe.

(czytaj więcej)
0

Przyprawy i zioła, które wzmocnią serce. Dieta powinna być ciekawa

Przyprawy i zioła, stosowane regularnie i w odpowiednich ilościach, sprzyjają# zdrowiu serca i naczyń krwionośnych. Największy potencjał na tym polu mają: cynamon, imbir, czosnek, kolendra, pieprz cayenne i kurkuma.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Czy fotowoltaika będzie się jeszcze opłacać?

Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV# Inwestycja w fotowoltaikę, dzięki udanym rządowym programom pomocowym, była gwarantem optymalizacji rachunków za energię elektryczną dla 700 tys. gospodarstw domowych, a przyszłości miała dotyczyć aż 3 mln rodzin.

(czytaj więcej)