Dziś mamy 2 czerwca 2023, piątek, imieniny obchodzą:

26 maja 2023

Spotkanie z przedsiębiorcami. Plan działania Gminnej Rady Biznesu

fot. UMiG Mrocza

fot. UMiG Mrocza

Serdecznie zapraszamy do zgłoszenia chęci członkostwa w Gminnej Radzie Biznesu. #Gminna Rada Biznesu będzie dobrowolnym zrzeszeniem Przedsiębiorców zamieszkujących lub prowadzących swoją działalność gospodarczą na terenie Gminy Mrocza, której celem będzie m.in.: działanie na rzecz umacniania przedsiębiorczości na terenie Gminy Mrocza, budowanie prestiżu środowiska lokalnych przedsiębiorców oraz opiniowanie projektów uchwał Rady Miejskiej w Mroczy mających szczególny wpływ na rozwój gospodarczy Gminy Mrocza.

Gminna Rada Biznesu będzie dobrowolnym zrzeszeniem Przedsiębiorców zamieszkujących lub prowadzących swoją działalność gospodarczą na terenie Gminy Mrocza, której celem będzie m.in.: działanie na rzecz umacniania przedsiębiorczości na terenie Gminy Mrocza, budowanie prestiżu środowiska lokalnych przedsiębiorców oraz opiniowanie projektów uchwał Rady Miejskiej w Mroczy mających szczególny wpływ na rozwój gospodarczy Gminy Mrocza.

Posiedzenia Gminnej Rady Biznesu będą doskonałą okazją do rozmowy i wymiany doświadczeń, ale także formą networkingu ułatwiającą nawiązywanie relacji biznesowych.

Zgłoszenia przyjmowane będą w siedzibie Urzędu drogą tradycyjną lub mailową na adres: promocja2@umig.mrocza.pl do 30 czerwca 2023 roku.

Deklaracja przystąpienia do Gminnej Rady Biznesu

Materiał: Joanna Murawiec / UMiG Mrocza

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)
0

Niecodzienny gość w szubińskim komisariacie. Dźwięki spod sufitu

Pod sufitem piwnicy komisariatu w Szubinie, utknął wróbel. Na świergot uwięzionego ptaka zwrócił #uwagę dzielnicowy, który pomógł wydostać się zwierzęciu z potrzasku i wypuścił na wolność.

(czytaj więcej)