Dziś mamy 3 października 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

27 maja 2023

Sukcesy Tarpana Mrocza. Podziękowania i gratulacje dla zespołu

fot, UMiG Mrocza

fot, UMiG Mrocza

27 maja 2023 roku Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Mrocza – Waldemar Chudzik kibicował w #meczu Tarpana Mrocza z Wisłą Fordon.

Po emocjonującej grze Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Mrocza w słowach skierowanych do drużyny podziękował za trud i poświęcenie jakie wkładają w każdy mecz. Nie zabrakło również gratulacji i życzenia kolejnych sukcesów i osiągnięć oraz pomyślności w życiu osobistym.

Wysoki poziom zespołu świadczy o profesjonalnym podejściu, współpracy i zaangażowaniu zarówno ze strony władz Klubu, trenerów, jak i zawodników, a kolejna wygrana, jest tego doskonałym przykładem.

Tarpan Mrocza - Wisła Fordon - 7:1

Materiał: Joanna Murawiec / UMiG Mrocza

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jaka powinna być waga szkolnego tornistra? Profilaktyka wad postawy

Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej podejmują# wiele działań prozdrotownych. Dbają m.in. o profilaktykę wad postawy – sprawdzają i edukują w zakresie wagi tornistrów szkolnych uczniów.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Jabłka. Zaproszenie na samozbiory owoców

Z okazji Światowego Dnia Jabłka Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza na# samozbiory tych owoców. Zachęcamy sadowników do włączania się do akcji, a konsumentów – do wizyt w sadach i samodzielnych zbiorów. Akcja trwa do końca października.

(czytaj więcej)
0

Zwiedzeni darmową próbką witamin. Przyszły rachunki za roczny zapas

Ponad 5 mln zł kary za manipulacje przy wysyłkowej sprzedaży #suplementów diety. Miały być darmowe próbki suplementów, a przychodziły rachunki za roczny zapas produktu wraz z subskrypcją. Prezes UOKiK nałożył ponad 5 mln zł kary na Natural Pharmaceuticals. Dodatkowo sankcje finansowe objęły także osobę zarządzającą spółką.

(czytaj więcej)
0

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej. Stan realizacji w regionie

33 zadania poprawiające bezpieczeństwo #na przejściach dla pieszych oraz mające na celu budowę nowych ciągów dla pieszych i rowerzystów w regionie. Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej przyjęty do realizacji na lata 2021-2024 (PBID) koncentruje się na najmniej chronionych uczestnikach ruchu. Na wielu przejściach jest już bezpieczniej.

(czytaj więcej)