Dziś mamy 18 września 2020, piątek, imieniny obchodzą:

15 września 2020

Szkolenie strażników miejskich i gminnych w zakresie kontroli ruchu drogowego

fot. Straż Miejska Nakło nad Notecią

fot. Straż Miejska Nakło nad Notecią

12 września 2020 roku w Nakielskim Ośrodku Kultury odbyło się# szkolenie specjalistyczne z zakresu kontroli ruchu drogowego. W szkoleniu uczestniczyło 20 funkcjonariuszy straży miejskich i gminnej z Mroczy, Mogilna, Nakła nad Notecią oraz Sadek.

Podczas spotkania omawiane były kwestie dotyczące uprawnień strażników miejskich/ gminnych przy wykonywaniu czynności służbowych w zakresie egzekwowania przepisów ruchu drogowego przez kierujących pojazdami w zakresie posiadanych uprawnień. Ponadto zostały omówione również obowiązki jakie spoczywają na zarządcach dróg publicznych w tym dróg wewnętrznych w zakresie prawidłowego i zgodnego z przepisami ich oznakowania znakami poziomymi i pionowymi.

Zajęcia przygotował i przeprowadził mgr. podinsp. Tomasz Ziemiański - ekspert KWP w Gdańsku w zakresie postępowań w sprawach o wykroczenia oraz ruchu drogowego wykładowca w Studium Szkolenia Specjalistycznego Służb Mundurowych w Gdańsku.

Materiał: st. insp. Dariusz Chróściński - Straż Miejska Nakło nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 16 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jakie są najpopularniejsze imiona? Najnowsze zestawienie

Mamy zmianę na pozycji lidera, a dokładnie# liderki, wśród najpopularniejszych imion nadawanych dziewczynkom! W męskiej kategorii zmian brak. Sprawdźcie, jakie imiona – w pierwszym półroczu tego roku – rodzice nadawali swoim dzieciom najczęściej.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Sycąca, aromatyczna i smaczna. Przepis na krem z dyni z czerwoną soczewicą

Rozgrzewająca zupa krem z dyni to jesienny klasyk na naszych stołach.# Sycąca, aromatyczna i niezwykle smaczna.

(czytaj więcej)