Dziś mamy 30 listopada 2023, czwartek, imieniny obchodzą:

25 września 2022

Tarpan Mrocza wicemistrzem Polski. Zawodnicy wrócą ze srebrnymi medalami

fot. PZPC

fot. PZPC

24 września 2022 roku odbył się finał Drużynowych# Mistrzostw Polski w podnoszeniu ciężarów. O zwycięstwo w Polkowicach walczyły dwie drużyny: Tarpan Mrocza i KPC Górnik Polkowice.

Po zaciętej walce Mistrzem Polski została drużyna KPC Górnik Polkowice, która pokonała Tarpana Mrocza.

Punktacja zawodników Tarpana Mrocza:
Monika Marach (399,98 pkt),
Patryk Bęben (396,65),
Arsen Kasabijew (387,89),
Wiktoria Wołk (368,84),
Kacper Badziągowski (348,08),
Marcin Wiatrowicz (321,17).

Oceń artykuł: 10 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  Kibic, w dniu 26-09-2022 09:33:21 napisał:

  Wiktoria i Monika piękne dziewczyny :) Pozdrawiam serdecznie.

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Wierny kibic, w dniu 26-09-2022 15:34:46 napisał:

  Tarpan Mrocza miał szansę wygrać, Jak można sobie w finale pozwolić na to aby dwóch zawodników zrezygnowało z trzeciego podejścia! Panie Zawada przecież to Pan mówił,,że zawody w Polkowicach są Najważniejsze i liczy się " Każde " podejście prawda? A z tego co widziałem to wołało o pomstę do nieba. Nie wspomnę o braku klubowych koszulek u niektórych zawodników ! Trzeba było wziąć przykład z Polkowic jak się ładnie prezentowali . Panowie to był finał A nie " Jakąś " tam Liga . Brak słów!

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Poduszka ze zdjęciem
40,00PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
0

Karma dla zwierząt pod lupą kontrolerów. Nałożono 18 kar pieniężnych

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych# (IJHARS) przedstawia wyniki planowej kontroli w zakresie jakości handlowej karmy dla zwierząt domowych, która została przeprowadzona w II kwartale 2023 r.

(czytaj więcej)
0

Znaczny wzrost liczby studentów z Ukrainy. Najnowszy raport OPI

Ośrodek Przetwarzania Informacji (OPI) opublikował #na portalu RAD-on najnowszy raport „Cudzoziemcy na uczelniach w Polsce”. Publikacja ta zawiera dane za rok akademicki 2022/2023. Tym razem najnowszą edycję raportu ekspertki i eksperci z Laboratorium Baz Danych i Systemów Analityki Biznesowej w OPI uzupełnili o dodatkowy rozdział dotyczący studentów z Ukrainy. Agresja Rosji na naszego sąsiada spowodowała wzrost liczby ludności pochodzenia ukraińskiego w Polsce, co wpłynęło także na zainteresowanie cudzoziemców ofertą edukacyjną polskich uczelni. W roku akademickim 2022/2023 liczba studentów z Ukrainy wzrosła aż o ponad 12 119 osób. Jest ich już obecnie 48 150 osób.

(czytaj więcej)
0

Wymagające warunki dla kierowców. Standardy zimowego utrzymania dróg

Ostatnie dni to coraz śmielsze poczynania zimy# w naszym kraju. A prognozy na najbliższe kilkadziesiąt godzin to wymagające warunki dla kierowców z intensywnymi opadami śniegu w wielu miejscach w kraju. W związku z trudnymi warunkami drogowymi, w miniony weekend na drogach krajowych w całej Polsce pracowało około 2000 pojazdów do zimowego utrzymania. Miniona noc była nieco mniej wymagająca jednak nasze służby nie próżnowały i do zwalczania śliskości na jezdniach w godzinach porannych pracowało ponad 600 pojazdów.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj ze zniżek. Karta Dużej Rodziny w aplikacji mObywatel

Masz troje dzieci lub więcej? Skorzystaj ze zniżek w łatwy sposób.# Znajdź Kartę Dużej Rodziny w aplikacji mObywatel. To naprawdę proste!

(czytaj więcej)