Dziś mamy 23 marca 2023, czwartek, imieniny obchodzą:

08 lutego 2023

Tragedia rodzinna. Nie żyje dwóch mężczyzn, dwie kobiety ranne

fot. archiwum

fot. archiwum

We wtorek (07.02) o godz. 18:30 policjanci z Bydgoszczy odebrali zgłoszenie dotyczące awantury domowej w jednym z mieszkań# w centrum miasta. Po przybyciu na miejsce, na klatce schodowej, zastali leżącą na ziemi 25-letnią nieprzytomną kobietę, z licznymi obrażeniami ciała.

Po siłowym wejściu do mieszkania, z pomocą straży pożarnej, policjanci zastali w mieszkaniu dwóch nieżyjących mężczyzn (25 l. i 22 l.) oraz dwie dziewczynki w wieku 5 i 3 lata, a także 71-latkę z obrażeniami.

Obie kobiety: 25 i 71-letnia trafiły do bydgoskich szpitali. Dzieci, które nie doznały obrażeń fizycznych, przebywają w placówce opiekuńczej na terenie Bydgoszczy, gdzie objęte są specjalistyczną pomocą.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów i prokuratora, pracujących na miejscu, w mieszkaniu doszło do awantury rodzinnej. 25-letni mężczyzna, po przybyciu do mieszkania, w którym przebywała jego była żona wraz z ich dziećmi, oraz 22-letni partner kobiety, a także jej 71-letnia babcia, wywołał awanturę, w wyniku, której doszło do śmierci 22-latka oraz obrażeń ciała u obu kobiet. Wszystko wskazuje na to, że po wywołanej awanturze 25-latek popełnił samobójstwo.

Trwa wyjaśnianie wszystkich okoliczności tej rodzinnej tragedii. Policjanci wyjaśniają przebieg zdarzenia, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Bydgoszcz-Północ.

Materiał: mł. insp. Monika Chlebicz / Rzecznik Prasowy KWP w Bydgoszczy

Oceń artykuł: 1 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (10) Zgłoś naruszenie zasad

  • -4 (8)

  Prawilniak, w dniu 08-02-2023 11:44:37 napisał:

  Ktoś wie kto to był?

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 0 (18)

  Emer.policjant, w dniu 08-02-2023 12:38:57 napisał:

  Kolejne ofiary "systemu",Państwa,które w swej biurokratycznej bezduszności,kompletnie ignorują wszelkie zarzewia rodzinnych konfliktów.Nie bez winy są też sąsiedzi.Milczenie,odwracanie się od problemów sąsiedzkich staje się cichym przyzwoleniem i sygnałem dla oprawcy przemocy domowej,że w tej klatce,w tym domu panuje bezkarność.Okropna ludzka i urzędnicza znieczulica.W dawnych czasach w Policji była taka komórka organizacyjna w jej strukturach jak Referat Dzielnicowych.Dzisiaj owszem także jest ale tylko z nazwy i dla zupełnie innych potrzeb.To tam w pierwszej kolejności teoretycznie powinni trafiać wszyscy potrzebujący pomocy instytucjonalnej,wsparcia.To wynika wprost z Ustawy o Policji,to nie łaska ale obowiązek udzielania pomocy.Czy tak jest-? niech każdy odpowie sobie na to pytanie sam,jeżeli kiedykolwiek był w sytuacji by o takie wsparcie,pomoc prosić.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 1 (3)

  Ja , w dniu 08-02-2023 18:19:01 napisał:

  Patologia nie tragedia

  odpowiedz

  • 0 (6)

  Polak, w dniu 08-02-2023 18:23:20 napisał:

  Ukry

  odpowiedz

  • -1 (3)

  adi, w dniu 09-02-2023 09:41:17 napisał:

  a jak chodzili i szukali pomocy to tylko slyszeli radz se idz gdzies indziej albo za miesiac bo terminy a teraz zdziwienie

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Konstrukcje stalowe
Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Miesiąc Świadomości Endometriozy. Jak radzić sobie z chorobą?

Marzec już od 30 lat jest obchodzony na całym świecie jako miesiąc świadomości endometriozy. #W przypadku wielu kobiet endometrioza jest chorobą, która znacząco wpływa na ich codzienne funkcjonowanie. Z pewnością warto poświęcić czas na zrozumienie tego powszechnego, ale często niezrozumiałego schorzenia, które może powodować m.in. bolesne i ciężkie miesiączki, a także problemy z płodnością. Co zrobić, by po pierwsze rozpoznać objawy choroby, a następnie radzić sobie z nią tak, by mimo wszystko móc cieszyć się życiem i swoją kobiecością? Jest kilka sposobów.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Warto zadbać o odpowiednią dietę. Nie powinno zabraknąć jajek i warzyw

Z dnia na dzień robi się cieplej, a natura wraca do życia. Po zimowych miesiącach chętnie #zwiększamy aktywność na świeżym powietrzu, co stanowi często spore wyzwanie dla naszego organizmu. Aby dobrze wejść w wiosenny czas, warto zadbać o odpowiednią dietę, w której na pewno nie powinno zabraknąć warzyw i jajek.

(czytaj więcej)