Dziś mamy 1 lipca 2022, piątek, imieniny obchodzą:

19 maja 2022

Trójbój LA dziewcząt. SP Mrocza Wicemistrzem Powiatu

fot. pow.

fot. pow.

Dnia 17 maja 2022 roku na boisku ,,Orlik" przy SP nr 3# w Nakle odbyły się Mistrzostwa Powiatu szkół podstawowych w Trójboju La dziewcząt i chłopców.

W skład trójboju wchodzą: bieg na 60m, rzut piłeczką palantową i skok w dal. Uzyskany wynik w każdej z konkurencji przeliczany jest na punkty wielobojowe. Na wynik końcowy zespołu składa się 4 najlepsze rezultaty  indywidualne zawodników rocznika 2011 i młodszych. Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje dziewcząt z: SP Ślesin, SP Mrocza, SP 2 Nakło,  SP Sadki .Bardzo dobrze zaprezentował się zespół naszej szkoły. Wszystkie zawodniczki poprawiły swoje wyniki w trójboju lekkoatletycznym. Ostatecznie zespół z SP Mroczy zajął drugie miejsce w Mistrzostwach Powiatu.

Poniżej rezultaty drużynowe:

Dziewczęta

1. SP Sadki

2. SP Mrocza 

3. SP 2 Szubin

4.ZSP Ślesin

Indywidualnie wśród dziewcząt najwięcej punktów zdobyły:

Kornelia Redmann SP Mrocza - 170,
Wiktoria Różycka SP Mrocza - 167

Skład zespołu SP Mrocza: Natalia Majewska, Wiktoria Różycka, Lena Jóźwiak, Kornelia Redmann, Sonia Polewczyńska,  Agata Wojtczak, Amelia Napieralska. Opiekunem zespołu jest nauczyciel Aleksandra Krawczyk.

Materiał:  Aleksandra Krawczyk

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Combar Medycy w akcji. Interesujące szkolenie kadetów

Jak właściwie udzielać pomocy na polu walki w sytuacji kiedy# jest wielu poszkodowanych jednocześnie? Odpowiedź na to pytanie uzyskali kursanci drugiego modułu szkolenia prowadzonego przez instruktorów z Gwardii Narodowej Stanu Illinois i Centrum Szkolenia WOT. W pierwszej edycji pięciodniowego szkolenia COMBAT MEDIC udział wzięło blisko 100 Terytorialsów, a szkolenie realizowane było równorzędnie w dwóch wybranych Brygadach Obrony Terytorialnej w kraju.

(czytaj więcej)
0

Jak wykształcić zdrowe nawyki żywieniowe u dziecka?

Niejeden rodzic i opiekun zastanawia się, jak zachęcić swoje dziecko# do zdrowego odżywiania. Sięganie przez najmłodszych po warzywa i owoce zamiast słodkiego batonika może się wydawać niemożliwe do osiągnięcia. Warto jednak rozpocząć od małych kroków. Poniżej sześć propozycji, jak nauczyć dziecko prawidłowych nawyków żywieniowych.

(czytaj więcej)
0

Urlop bez urlopu? Czyli jak wypocząć, gdy nie planujesz dłuższego wyjazdu

Aż 59 proc. Polaków w tym roku nie pojedzie na urlop – wynika z najnowszego# sondażu Instytutu Badań Pollster. To skutek niepewnej sytuacji gospodarczej, braku czasu, a także konieczności odbudowy biznesu po 2-letnim okresie trwania pandemii. W jaki sposób zatem szybko naładować baterie bez urlopu? Wśród wybranych grup zawodowych z wyższymi dochodami, popularne stają się 2-3 dniowe wyprawy na łono natury. Coraz częściej biznesmeni wybierają wędkowanie jako sprawdzony sposób na odstresowanie i szybki reset w krótkim czasie.

(czytaj więcej)
0

Wakacje z psem i kotem. Jak dbamy o pupila w podróży?

Zaczęły się wakacje, okres relaksu i miłych chwil z rodziną i przyjaciółmi,# do których bez wątpienia zaliczamy nasze czworonogi. Ogólnopolskie badanie ,,Wyjazdy urlopowe Polaków a opieka nad zwierzętami” zrealizowane na zlecenie firmy Mars Polska pokazuje, jak polscy opiekunowie psów i kotów organizują opiekę nad swoimi czworonogami, planując wyjazdy wypoczynkowe. Okazuje się, że podczas wakacyjnych podróży częściej towarzyszą nam psy, a 68% ich opiekunów jest bardziej szczęśliwych, gdy spędza urlop ze swoim ulubieńcem. Z kolei koty w większości zostają w domach, ponieważ źle znoszą podróż (79%) i zmianę otoczenia (78%).

(czytaj więcej)